Biedronka. Wikipedia/Artur Andrzej - won work, https://pl.wikipedia.org/wiki/Plik:Gdańsk_ulica_Pomorska_24_(Biedronka).JPGŹródło: Wikipedia/Artur Andrzej - won work, https://pl.wikipedia.org/wiki/Plik:Gdańsk_ulica_Pomorska_24_(Biedronka).JPG
Wszystkie wideo autora Krystian Mowel
Autor Krystian Mowel - 25 Sierpnia 2020

Po wejściu do Biedronki możecie się zdziwić. Bynajmniej nie ze względu na asortyment

Biedronka z okazji 25 lat istnienia sklepów w Polsce przygotowała niespodziankę zarówno dla pracowników, jak i dla klientów. Od dzisiaj wchodząc do Biedronki możemy się poważnie zdziwić.

Warszawa i okolice to kolejne regiony Polski, w których wymienione zostaną stare uniformy, na całkowicie nowe, czerwono-czarne elementy ubioru. To ukłon w stronę pracowników wykonany przez sklep z okazji 25. rocznicy istnienia.

Nietypowy przepis na mizerię zachwyci każdego. Dodatkowy, niespodziewany składnik robi robotęNietypowy przepis na mizerię zachwyci każdego. Dodatkowy, niespodziewany składnik robi robotęCzytaj dalej

Nowe stroje dla pracowników Biedronki
 

Zmiana klasycznych zielonych uniformów na te czerwono-czarne rozpoczęła się 3 sierpnia, kiedy to klienci sklepów na południu Polski mogli podziwiać nową szatę wizualną ubrań roboczych pracowników Biedronki. Wreszcie mundurki trafią również do warszawskich sklepów sieci. Chodzi o 163 sklepy znajdujące się w samej stolicy Polski, jak i poza jej granicami w miejscowościach takich jak Pruszków, Piastowo, Michałowice, Konstancin-Jeziorna czy Ząbki. Nowe stroje mogą być zaskoczeniem dla klientów, którzy przez wiele lat przyzwyczaili się do zielono-niebieskich strojów personelu. Jak twierdzą sami pracownicy, to zmiana, która była potrzebna.

Trudno uwierzyć, gdzie pracowała przed zatrudnieniem w Trudno uwierzyć, gdzie pracowała przed zatrudnieniem w "Pytaniu na śniadanie". Zaskakująca przeszłość gwiazdy TVPCzytaj dalej

Inicjatywa pracowników Biedronki

 
Pomysł na zmianę uniformów został zaproponowanych przez samych pracowników, którzy uznali, że przyszedł czas na lekkie odświeżenie służbowej garderoby. 25-lecie istnienia sieci sklepów biedronka to doskonały moment, aby taką zmianę przeprowadzić.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Nagła decyzja w sprawie maseczek. Właśnie zmieniły się wytyczne
2. W polskim mieście doszło do bardzo poważnego wypadku, są ranni, w tym dzieci. Na miejsce natychmiast ruszył śmigłowiec
3. Podatek, który omija wielu przez dziurę w prawie. Rząd bierze się za łatanie i kończy z cwaniactwem Polaków

„Rok jubileuszu to dobry czas na kolejne zmiany, dlatego zdecydowaliśmy się na wprowadzenie nowych uniformów z myślą o naszych pracownikach i klientach. Bez nich nie Biedronka nie mogłaby dziś świętować sukcesu. Nowe stroje wprowadzane są stopniowo w różnych regionach Polski. Teraz przyszedł czas na Warszawę. Podczas procesu projektowania odzieży, wzięliśmy pod uwagę opinie naszych pracowników, więc jesteśmy pewni, że uniformy przypadną do gustu zarówno im, jak i klientom” – mówi Zbigniew Jaszkowski, dyrektor w warszawskim regionie operacyjnym firmy.
 
Źródło: [media.biedronka.pl]

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Z ostaniej chwili: ogromna awaria w elektrociepłowni. Pół Warszawy bez cieplej wody
  2. “Won z Mojego Miasta...”. Żona posła PiS zaatakowała dziewczynę z tęczową torebką?
  3. Łukasz Szumowski otwarcie o swojej prywatności. "Przytyłem 10 kilogramów"
  4. "Mówi pan rzeczy obsceniczne". Korwin-Mikke na antenie Polsatu wyprowadził dziennikarkę z równowagi
  5. Jarosław Jakimowicz uważa, że jego krytycy są zatrudnieni. Doszukuje się spisku, bo program TVP nie przypadł wszystkim do gustu?
  6. Z ostatniej chwili. Rząd podjął decyzję. Odradza loty do popularnego kurortu. Jest fatalnie