Biedronka. Biedronka.plŹródło: Biedronka.pl
Wszystkie wideo autora Michalina Kobla
Autor Michalina Kobla - 25 Marca 2020

Biedronka właśnie wysłała SMS-y do swoich klientów. Ważne informacje

Biedronka wysłała właśnie do swoich klientów SMS-y z bardzo ważną informacją. Stanowi ona część polityki dyskontu, prowadzonej w obliczu stanu epidemii w Polsce.

Sieć podjęła wiele istotnych działań od chwili, w której w kraju pojawiły się pierwsze przypadki zakażenia koronawirusem. Obecnie wystrój jej sklepów wygląda zupełnie inaczej, klienci znaleźć mogą środki antybakteryjne a kontakt z pracownikami ograniczany jest przez szyby z pleksi.

Media: Nie żyje 21-latka zakażona koronawirusem. Nie miała żadnych schorzeńMedia: Nie żyje 21-latka zakażona koronawirusem. Nie miała żadnych schorzeńCzytaj dalej

Przyznać należy, że Jeronimo Martins podeszło do sprawy z należytą, jak na właściciela najczęściej uczęszczanego przez Polki i Polaków dyskontu, odpowiedzialnością społeczną. Już jakiś czas temu powołana przez sieć fundacja obiecała wdrożenie bonów na zakupy dla osób starszych. Teraz idzie o krok dalej w pomaganiu najbardziej narażonym na COVID-19.

Biedronka pomaga najsłabszym

Przedwczoraj sieć poinformowała o rozpoczęciu akcji pomocowej dla seniorów. Teraz klienci otrzymali SMS-y, z których dowiedzieć się mogą, jakie możliwości wsparcia osób starszych oferuje sklep.

- Od wtorku, 24 marca, w sklepach sieci zostaną umieszczone specjalne skrzynki i gotowe do wypełnienia proste formularze. Każdy senior, który potrzebuje pomocy w zrobieniu zakupów, a także każda osoba gotowa pomagać, może wypełnić taki formularz i zostawić w skrzynce. Obie grupy mogą też się zgłosić za pośrednictwem Biura Obsługi Klienta sieci Biedronka dzwoniąc pod numer 22 205 33 00. Wolontariusze mogą się także zarejestrować poprzez formularz na www.biedronka.pl - czytamy w komunikacie na stronie sieci, którego parafraza pojawiła się dziś w skrzynkach odbiorczych klientów.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Media Rydzyka w przetargu na nekrologi. Niepokojące doniesienia
2. Myśleli, że to mały szczeniak. Pojechali do schroniska, tam dowiedzieli się, co to za zwierzak

Co istotne, w samych placówkach sieci wprowadzono zasadę, według której seniorzy mają pierwszeństwo w kolejkach. To nie wszystko.

- Aby umożliwić seniorowi płatność za zakupy dopiero w momencie ich dostarczenia, Biedronka oferuje także możliwość skorzystania ze specjalnej karty programu „Czas na pomaganie seniorom 65+”. Wszyscy seniorzy, którzy mają aktywną kartę Moja Biedronka, mają możliwość otrzymania także karty „Czas na pomaganie seniorom 65+”. Przekażą ją następnie wolontariuszowi, który będzie nią płacić za ich zakupy w Biedronce. Senior dokonuje płatności za zakupy w momencie dostawy, a wolontariusz wpłaca otrzymaną od niego kwotę – za pierwsze i kolejne zakupy – z powrotem na kartę w dowolnym sklepie Biedronka - dowiadujemy się dodatkowo.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kamil Stoch zakończy karierę? Mamy jasną deklarację polskiego mistrza
  2. Czekają nas znaczne zmiany w wywozie śmieci. Segregacja nie będzie konieczna dla części Polaków
  3. Tysiące Polaków mogą stracić pracę? Po cichu wydano nowe rozporządzenie, szykują się poważne problemy
  4. Alarm bombowy w polskim szpitalu. Ujawniono korespondencję z prowodyrem
  5. W ostatniej chwili poinformowano o nocnej ofercie, potrwa tylko do rana. Sprzęt RTV i AGD prosto pod drzwi
  6. Z ostatniej chwili: przedłużono zamknięcie granic Polski. Wiadomo do kiedy

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News