Biedronka umożliwia zakupy przez smartfona sześciu kolejnym miastom. Wikipedia/Henryk BorawskiŹródło: Wikipedia/Henryk Borawski
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 22 Kwietnia 2020

Biedronka idzie za ciosem w dobie epidemii. Znamy kolejne miasta, w których wdrożony został specjalny program zakupów

Biedronka wprowadziła możliwość zrobienia zakupów przy użyciu smartfona sześciu kolejnym miastom. Transakcji za pomocą aplikacji Glovo od dziś dokonać będą mogli mieszkańcy Płocka, Rzeszowa, Bydgoszczy, Torunia, Olsztyna i Lublina.

"Rozszerzenie systemu o kolejne miasta jest odpowiedzią na potrzeby klientów, masowo korzystających z tej usługi w największych miastach, w których program ruszył pilotażowo przed dwoma tygodniami", czytamy w oficjalnym komunikacie, zamieszczonym na oficjalnej stronie internetowej sieci. Jak zapewniają jej przedstawiciele, współpraca z Glovo daje klientom dostęp do szerokiego wyboru produktów spożywczych i kosmetyków dzięki kilku ruchom po ekranie smartfona.

Oferta objęła już przeszło 1500 produktów najczęściej kupowanych przez konsumentów.

Jest dramatyczny apel listonoszy. Przekazali zatrważającą wiadomość, przykre detaleJest dramatyczny apel listonoszy. Przekazali zatrważającą wiadomość, przykre detaleCzytaj dalej

Biedronka: "Możliwość dotarcia do klientów nowymi drogami"

"Po naszych pierwszych doświadczeniach we współpracy z Glovo wiemy, że zakupy online to usługa, której w tej chwili poszukuje coraz większa liczba klientów Biedronki. Ta współpraca zapewnia możliwość dotarcia do naszych klientów nowymi drogami, nie wpływając na komfort zakupowy naszych klientów w sklepach", przekazał dyrektor operacyjny sieci, Paweł Włodarczyk.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Pracownicy Biedronki przyłapani na skandalicznym zachowaniu. Do sieci wyciekły zdjęcia
2. Trudna sytuacja w pogotowiu. Koronawirus uderza w najczulszy punkt, niepokojące liczby

Wprowadzony dla sześciu kolejnych miast program obejmie 53 sklepy. Cena jednorazowej dostawy wynosi 9,99 zł. Waga zakupionych produktów nie powinna przekraczać fizycznych możliwości dostawcy. Nie wprowadzono jednak konkretnych limitów wagowych.

Sieć rozszerzyła dodatkowo liczbę placówek, które są objęte systemem dostaw w 10 największych miastach Polski. Do listy sklepów obsługujących klientów zamawiających zakupy przez aplikację w Warszawie, Łodzi, Krakowie, Katowicach, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Gdyni i Sopocie dołączyły kolejne 64 sklepy, czytamy w komunikacie.

Liczba sklepów realizujących dostawy w systemie Glovo w 16 miastach przekroczyła 200.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Świetne wieści dla Polski. Udało się ograniczyć transmisję poziomą koronawirusa
  2. Wirusolog podaje kluczową datę dla epidemii w Polsce. 5 dni później będzie można ustalić konkretne prognozy
  3. Tragedia w polskim parku narodowym. Jest gorzej, niż przypuszczaliśmy
  4. Prezes Pekao niespodziewanie złożył rezygnację. W nocy podano nazwisko następcy, zaskoczeni?
  5. Dzieci nie wrócą do szkół po wakacjach? Minister odniósł się do największych obaw rodziców
  6. Rzecznik rządu podał prawdopodobny termin drugiego etapu znoszenia obostrzeń. Otworzą hotele i pensjonaty

Źródło: media.biedronka.pl