Biedronka szykuje promocję na Dzień Matki.. ARKADIUSZ ZIOLEK/East NewsŹródło: ARKADIUSZ ZIOLEK/East News
Wszystkie wideo autora Wiktor Ćwikliński
Autor Wiktor Ćwikliński - 21 Maja 2020

Zadziwiająca akcja Biedronki na Dzień Matki. Niektóre produkty praktycznie za darmo, sklepy może czekać prawdziwe szaleństwo

Biedronka ogłosiła promocję z okazji Dnia Matki, przewidującą możliwość odzyskania pieniędzy w postaci vouchera. To nie koniec pomysłów sieci.

Z okazji Dnia Matki Biedronka ogłosiła, że każdy kto zakupi ekspresy do kawy marki DeltaQ z kartą Moja Biedronka za 299 zł (wersja ze spieniaczem do mleka) lub 199 zł (wersja bez spieniacza) otrzyma voucher o równowartości kupionego ekspresu. Za jego pomocą będzie mógł później zrobić zakupy w sieci. Bony promocyjne będą ważne do 10 czerwca 2020 roku. Ostatecznie ekspres jest więc niejako gratisowym prezentem do normalnych zakupów.

Są nowe, oficjalnie żółte alarmy. Uważajcie na siebie szczególnie wieczorem, Instytut wydał ostrzeżeniaSą nowe, oficjalnie żółte alarmy. Uważajcie na siebie szczególnie wieczorem, Instytut wydał ostrzeżeniaCzytaj dalej

Dzień Matki - Biedronka przedstawia ofertę

- Naszym Mamom jesteśmy winni podziękowania za ich bezgraniczne wsparcie oraz miłość nie tylko 26 maja, ale na co dzień. Aby jednak Dzień Matki nabrał szczególnego znaczenia Biedronka wprowadziła do sprzedaży specjalne produkty w specjalnych ofertach i cenach - podkreślił Michał Gontarz, dyrektor handlowy w sieci Biedronka w rozmowie z Radiem Zet.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Magdalena Ogórek nie będzie zadowolona. Ujawniono jej zarobki
2. Policjanci mogą liczyć na wielkie podwyżki. Muszą tylko zrobić jedną rzecz

Do oferty znanego dyskontu trafią produkty związane ze świętem. Na półkach znajdziemy filiżanki z porcelany oraz ramki na zdjęcia. Biedronka przewidziała również promocje na kwiaty. Zestaw 11 róż kupimy już za 6,99 zł. W sprzedaży będą także tulipany, pakowane w bukietach po siedem oraz piętnaście sztuk, kosztujące odpowiednio 7,99 zł oraz 14,99 zł. W specjalnej ofercie z okazji święta znalazły się także storczyki doniczkowe w cenie od 21,99 zł.

W promocji będzie można kupić również praliny oraz czekoladki. Przy zakupie dwóch opakowań czekoladek Merci drugi produkt jest 52 proc. tańszy - cena za jedno opakowanie to wtedy tylko 10,99 zł. Praliny Rafaello oraz Ferrero Collection będzie można kupić za 24.99.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Rekordowa liczba zachorowań w ciągu doby - WHO bije na alarm
  2. Ciężarówka wpadła do rowu. 20 ton mięsa wyleciało na jezdnię
  3. Jacek Kurski nagle wraca na funkcję prezesa TVP? Najnowsze doniesienia Wirtualnych Mediów, nikt się nie spodziewał
  4. Dariusz Piontkowski podjął zaskakującą decyzję. Ważne informacje dla wielu uczniów
  5. Danuta Holecka i fakty, które wolałaby ukryć. W końcu ujawniono, kim jest naprawdę
  6. Porażające odkrycie w kominie w Auschwitz. Przypadkiem znaleźli tajemniczy schowek

Źródło: Radio Zet