Biedronka wprowadza zmiany w płatnościach.. Wikipedia/Henryk BorawskiŹródło: Wikipedia/Henryk Borawski
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 20 Marca 2020

Biedronka w obliczu epidemii wprowadziła właśnie jako pierwsza przełomowe rozwiązanie. Zmiany w płatnościach

Biedronka wprowadza zmiany w płatnościach. Limity na transakcje zbliżeniowe bez wpisywania kodu PIN zostaną podniesione do 100 zł. Ma to związek z epidemią panującego wirusa i podyktowane jest kwestią bezpieczeństwa klientów i pracowników.

Jak informuje sieć na swojej stronie internetowej, podnosi limity na transakcje zbliżeniowe do 100 zł bez konieczności potwierdzania płatności kodem PIN. Wszystko to w trosce o bezpieczeństwo w obliczu pandemii. To jedno z kolejnych zmian i zasad, wprowadzonych przez sklepy tej sieci w związku z wirusem SARS-CoV-2, z którym obecnie zmaga się nasz kraj.

Kim była zakażona młoda Polka i dlaczego nie żyje? Ujawniamy detaleKim była zakażona młoda Polka i dlaczego nie żyje? Ujawniamy detaleCzytaj dalej

Biedronka wprowadza zmiany w płatnościach. Zakupy do 100 zł bez wpisywania kodu PIN

"Klienci sklepów Biedronka w całej Polsce będą mogli zapłacić zbliżeniowo za zakupy do 100 zł bez konieczności potwierdzania ich kodem PIN. Proces wdrażania tej zmiany rozpoczął się w piątek, 20 marca i objął od razu wszystkie sklepy sieci. To kolejne udogodnienia wprowadzone z troski o bezpieczeństwo klientów i pracowników, które Biedronka ogłosiła w ostatnich dniach" - czytamy w komunikacie na oficjalnej stronie sieci.

Sieć sklepów Biedronka już wcześniej zachęcała swoich klientów do korzystania z płatności bezgotówkowych, a ci chętnie dostosowali się do tych zaleceń. Nowe udogodnienie sprawi, że zakupy do 100 zł przy zastosowaniu transakcji zbliżeniowej będą jeszcze szybsze, wygodniejsze i przede wszystkim bezpieczniejsze, gdyż nie będzie potrzeby dotykania przycisków na terminalu.

"Sprzedaż przy użyciu transakcji bezgotówkowych w okresie od 9 do 18 marca 2020, wzrosła w stosunku do tego samego okresu w ubiegłym roku o blisko 10 punktów procentowych" - wynika z danych, o czym czytamy na stronie sieci.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Nagranie z akcji polskiej policji. Mężczyźni grozili kobiecie, że ją zakażą. Przerażające sceny w sklepie
2. Tragedia pod Warszawą, cały dom płonął. Dwie osoby nie żyją

"20 i 21 marca wdrażamy wielką zmianę we wszystkich naszych sklepach, których mamy ponad 3000 w całym kraju - terminale płatnicze zaczną obsługiwać podwyższone limity płatności zbliżeniowych. Wierzymy, że dzięki temu klienci będą mogli wygodniej i jeszcze bezpieczniej dokonywać płatności. Przypominam również, że korzystanie z karty lojalnościowej Moja Biedronka nie wymaga jej fizycznego podawania kasjerowi – wystarczy pokazać numer telefonu zapisany na karteczce czy ekranie telefonu lub po prostu go podyktować" - informuje Lidia Stegenta-Głowala, dyrektor działu skarbca w sieci Biedronka.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Przygnębiające słowa żony Wojciecha Szczęsnego. Polski bramkarz uspokaja ukochaną
  2. Przestępcy znaleźli wyjątkowo perfidny sposób na okradanie mieszkań. Uważaj, kto do Ciebie puka
  3. Dyrektorka polskiego szpitala robiła wszystko, by zdobyć sprzęt do badania zakażonych. Radość nie trwała długo
  4. Sprawdzono, czy Duda miał kontakt z zakażonym. Ujawniono wyniki testów pary prezydenckiej na obecność wirusa
  5. Polacy mieli wreszcie wrócić do domu. Skrajnie niebezpieczna sytuacja na lotnisku, jełost zdjęcie
  6. Pasażerowie autobusu PKS poszukiwani. Kierowca był zakażony koronawirusem, pilny apel

Źródło: media.biedronka.pl

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News