Biedronka chce pomóc polskim przedsiębiorcom dostarczającym świeżą żywność. (Zd. Il) Biedronka.pl, materiały prasoweŹródło: (Zd. Il) Biedronka.pl, materiały prasowe
Wszystkie wideo autora Michalina Kobla
Autor Michalina Kobla - 19 Maja 2020

Biedronka podjęła kolejną decyzję w związku ze stanem epidemii. Nowe zasady płatności

Biedronka wprowadza kolejne udogodnienia w związku z epidemią i wynikającymi z niej ograniczeniami. Tym razem popularna sieć sklepów przygotowała nowe zasady, mające wspomóc polskich przedsiębiorców. Na czym dokładnie polegają?

W związku ze stanem epidemii w naszym kraju przedsiębiorcy znaleźli się w bardzo trudnej sytuacji. Na kryzys gospodarczy związany z rozprzestrzeniającym się wirusem SARS-CoV-2 postanowiła odpowiedzieć Biedronka, która zdecydowała się na kolejny ważny krok.

Bardzo ważne informacje dla uczniów i rodziców. Minister wreszcie podał konkrety, padły datyBardzo ważne informacje dla uczniów i rodziców. Minister wreszcie podał konkrety, padły datyCzytaj dalej

Biedronka wesprze polskich producentów żywności

W związku z ogłoszonym przed miesiącem programem "Czas na wspieranie małych producentów" sieć postanowiła skrócić - do 21 dni - termin płatności dla producentów warzyw i owoców. - Wprowadzając nowe zasady płatności dla kategorii warzyw i owoców, chcemy docenić i uhonorować polskich producentów ultra-świeżej i nieprzetworzonej żywności - przekazał Maciej Łukowski, członek zarządu i dyrektor działu zakupów.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Danuta Holecka "nie da się zastraszyć". Ostatnie wydanie Wiadomości TVP przekroczyło kolejną granicę
2. Jutro wchodzi ważny zakaz, dotknie ponad 100 tys. punktów sprzedaży. Już jest sposób, jak go obejść

Podkreślił także znaczenie pracy rolników, która jest szczególnie ważna w obecnych czasach i ich zaangażowania mimo kolejnych trudności, jakie napotykają. - Ich praca nieustannie stoi w obliczu wyzwań natury - inwestują w bardzo długim okresie, a jednocześnie cały czas stale żyją w wielkiej niepewności z powodu warunków pogodowych, jak choćby długotrwała susza z lat 2019-2020. Teraz chcemy im pomóc poprzez skrócenie terminów płatności, które pozwolą im utrzymać płynną i stabilną produkcję - mówił Łukowski.

Nowe zasady wejdą w życie od 1 czerwca i będą dotyczyć ponad 60 czołowych polskich producentów. Biedronka jest jednym z największych dystrybutorów żywności w Polsce. Tylko w 2019 roku sprzedała prawie 120 milionów kilogramów ziemniaków, 110 milionów kilogramów pomidorów i prawie 90 milionów kilogramów jabłek.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Donald Trump ponownie krytykuje WHO. USA może odciąć się od organizacji
  2. Policja zatrzymała syna znanego adwokata. Trafił do aresztu, grozi mu nawet 5 lat więzienia
  3. Zimny front znad Białorusi przyniesie niepożądaną zmianę pogody. Czekają nas zadziwiające różnice temperatur
  4. Skandaliczny SMS, nakaz podpisania lojalki. Legendarny dziennikarz ujawnił szczegóły afery z Kazikiem
  5. Wykorzystała 500 plus, żeby wyłudzić pieniądze. W sumie zainkasowała aż ponad milion złotych
  6. Martyna Wojciechowska ma drugie oblicze. Wielu fanów nawet nie wiedziało

Źródło: media.biedronka.pl