Biedronka powraca z promocją "12 gratis". Jakub Kaminski/East News
Źródło: Jakub Kaminski/East News
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 18 Listopada 2020

W kolejkach do Biedronki ustawią się tłumy. Rozdają produkty za darmo, znamy warunki

Sieć Biedronka oferuje promocję "12 gratis". Konsumenci otrzymają tym samym możliwość zdobycia tuzina darmowych piw. Z akcji skorzystać mogą wszyscy konsumenci. Sprawdzamy, na czym dokładnie polega oferta.

Sklepy Biedronka przygotowały specjalną promocję na nadchodzący weekend. Szczegóły kolejnej edycji akcji "12 gratis" za komunikatem sieci przytacza internetowy serwis Radia Zet.

W praktyce klienci będą mieli okazję otrzymać 12 piw za darmo. Sprawdzamy, do kiedy potrwa przytaczana oferta oraz co należy zrobić, by z niej skorzystać.

Sławomir Świerzyński się nie hamował, padły mocne słowa. Wokaliści disco polo nie mogli dłużej milczećSławomir Świerzyński się nie hamował, padły mocne słowa. Wokaliści disco polo nie mogli dłużej milczećCzytaj dalej

Biedronka powraca z promocją "12 gratis"

Na otrzymanie darmowych 12 piw w Biedronce liczyć może każdy klient popularnej wśród konsumentów sieci dyskontów.

Co należy zrobić? Konieczne będzie, rzecz jasna, wybranie się do jednego ze sklepów sieci i zakupienie 12 wybranych piw. Kolejny tuzin (tańszych bądź w tej samej cenie) będziemy mogli zabrać ze sobą do domu bez dodatkowej opłaty.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Czy Agata Duda bez słów całkowicie sprzeciwiła się mężowi? Symboliczne zdjęcia obiegają sieć
2. Dopiero co przyznali mu miliony dotacji. Teraz okazuje się, że jeden z sukcesów Bayer Full jest tylko mitem
3. Czy Tadeusz Rydzyk chce doprowadzić do upadku większości PiS? Pojawiła się zaskakująca opinia

Należy pamiętać, że by skorzystać z promocji, konieczne będzie zeskanowanie karty Moja Biedronka jeszcze przed zakończeniem zakupów. Sieć zastrzega, że z oferty "12 piw gratis w Biedronce" skorzystać można tylko raz.

Serwis radiozet.pl przypomina, że akcja obejmie piwa takich marek jak: Carlsberg, Desperados, Heineken, Hopfe, Karmi, Somersby i Żywiec. Warto wiedzieć, że mogą być one mieszane w dowolny sposób.

Opisywana powyżej promocja obowiązuje we wszystkich sklepach należących do sieci. Udając się do dyskontu, zalecamy mieć na uwadze, że zarówno asortyment, jak i jego dostępność mogą ulegać zmianie w zależności od lokalizacji.

Wiadomość TVP straszą Wiadomość TVP straszą "szantażem", naginając fakty. Zdumiewający materiałCzytaj dalej

Do kiedy potrwa promocja?

Rzecz prosta: oferta będzie ograniczona czasowo. Darmowe 12 piw otrzymać będzie można jedynie w najbliższy piątek, 20 listopada.

Dodajmy, że klienci chcący skorzystać z promocji powinni się pospieszyć. Akcja oferowana przez Biedronkę będzie bowiem prowadzona jedynie do momentu wyczerpania zapasów, wskazuje Radio Zet.

Więcej informacji o ofercie odnaleźć można w regulaminie dostępnym na stronie internetowej popularnej sieci. Jej szczegóły dostępne są również w sklepach stacjonarnych.

źródło: radiozet.pl

Uwaga, wszyscy klienci banku Millennium powinni wiedzieć. Szykują się utrudnieniaUwaga, wszyscy klienci banku Millennium powinni wiedzieć. Szykują się utrudnieniaCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Odważne słowa Ministra Zdrowia. Nie wszyscy specjaliści się z nimi zgadzają
  2. Nie mieści się w głowie co woda ogórkowa robi z organizmem. Pijesz ją?
  3. Kasia i Aleksandra wzięły ślub w Polsce, teraz wychowują małego chłopca. "Okazał się naprawdę cudownym maleństwem"
  4. Psy zaatakowały 11-latka, zadały mu bardzo dotkliwe rany. Dziecko trafiło do szpitala
  5. Sławomir Świerzyński się nie hamował, padły mocne słowa. Wokaliści disco polo nie mogli dłużej milczeć
  6. Nie żyje Andrzej Wawrzyniak. Tragiczna wiadomość obiegła Polskę, odeszła legenda, tysiące Polaków słyszało o jego podróżach
  7. Lego Masters okazało się wielkim sukcesem TVN. Odcinek zgromadził mnóstwo widzów, program uczy i bawi