Biedronka. Marek BAZAK/East News/zdjęcie ilustracyjne
Źródło: Marek BAZAK/East News/zdjęcie ilustracyjne
Wszystkie wideo autora Krystian Mowel
Autor Krystian Mowel - 16 Września 2020

70-latek zjadł w Biedronce cukierka wartego 40 groszy. Został skazany

Nietypowa sytuacja w Biedronce w Kołobrzegu. 70-letni emeryt usłyszał wyrok po tym, jak w jednym ze sklepów popularnej sieci zjadł cukierka o wartości 40 groszy. Zauważył to kasjer, który wezwał ochronę.

Do zdarzenia doszło w lipcu zeszłego roku w jednym ze sklepów sieci Biedronka w Kołobrzegu. Za zjedzenie cukierka i odmowę zapłaty za niego, 70-letni mężczyzna musi ponieść karę wyznaczoną przez sąd.

Tego jeszcze nie było. Widzowie TVN będą zadziwieni, pojawi się gość specjalnyTego jeszcze nie było. Widzowie TVN będą zadziwieni, pojawi się gość specjalnyCzytaj dalej

Kara za zjedzenie cukierka w Biedronce

70-letni Roman W. został skazany przez sąd za kradzież cukierka wartego 40 groszy. Mężczyzna musi zapłacić 20 złotych grzywny oraz pokryć koszty sądowe wynoszące 100 zł. Emeryt walczył o uniewinnienie, ale sąd nie zmienił pierwszego wyroku w tej sprawie. Decyzja jest prawomocna i nie można się od niej odwołać. Apelację wniosła Prokuratura Rejonowa w Kołobrzegu, która wnosiła o uznanie winy Romana W., ale odstąpienie od wymierzenia kary. Sąd nie przychylił się do tej decyzji. Pozostałymi kosztami postepowanie obciążony został Skarb Państwa.

Pani Zofia i jej córka Natalia żyły w fatalnych warunkach, bez wody, ogrzewania, w zagrzybionej małej klitce. Pani Zofia i jej córka Natalia żyły w fatalnych warunkach, bez wody, ogrzewania, w zagrzybionej małej klitce. "Nasz nowy dom" pomógł im wyjść na prostąCzytaj dalej

70-latek przyłapany w Biedronce


Sytuacja kradzieży cukierka wartego 40 groszy miała miejsce 4 lipca 2019 roku, kiedy to Roman W. odwiedził jeden ze sklepów Biedronki.

DZISIAJ GRZEJE: 1. "Wiadomości" TVP znów bezstronnie? Promują Kurskiego, mocne słowa na wizji: "My nie jesteśmy, aby się cokolwiek opłacało"
2. Kanapka kapitańska z boczkiem jest klasyką gatunku. Uwielbianą przez Polaków propozycję śniadaniową zrobisz w parę chwil

Emeryt zjadł jednego cukierka, co zauważył kasjer i natychmiast wezwał ochronę. Mężczyzna odmówił zapłacenia za zjedzonego cukierka, więc sprawa trafiła do Sądu Rejonowego w Kołobrzegu. Wyrok, jaki został tam wydany został podtrzymany przez Sąd Okręgowy w Koszalinie.

Córka Jolanty Kwaśniewskiej cała w emocjach. Odpowiedziała na bezczelne pytanie, nie wytrzymałaCórka Jolanty Kwaśniewskiej cała w emocjach. Odpowiedziała na bezczelne pytanie, nie wytrzymałaCzytaj dalej


Źródło: [o2.pl]

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Najpierw rozdali po 4,2 tys. zł, a teraz chcą odebrać. Wielu Polaków musi być gotowych na kontrole
  2. Z ostatniej chwili: pękła rura, woda zalewa ulice i chodnik. Sytuacja jest poważna
  3. Rafał Trzaskowski zaszalał w klubie, do sieci wyciekło nagranie. Zaskoczeni?
  4. TVN przekazał przykre informacje. Nie żyje ceniony dziennikarz
  5. Pomóż znaleźć właściciela. Agresywne psy zabiły jamniczka, tragiczne zdarzenie w Krakowie
  6. Dlaczego nie wolno trzymać nóg na desce rozdzielczej? Zdjęcia po wypadku