Promocje w Biedronce. Jakub Kaminski/East News
Źródło: Jakub Kaminski/East News
Wszystkie wideo autora Krystian Mowel
Autor Krystian Mowel - 14 Sierpnia 2020

Biedronkę czeka dziś oblężenie. Wyjątkowa oferta. Artykuły taniej nawet o połowę

Święto obchodzone 15 sierpnia oznacza, iż sklepy Biedronki będą zamknięte przez cały weekend. Aby osłodzić klientom ten fakt, najpopularniejsza sieć sklepów w Polsce przygotowała fantastyczne promocje.

Biedronka zdaje sobie sprawę, iż zamknięcie sklepów na dwa dni może stanowić problem dla wielu osób. Z tego też powodu przygotowano specjalne promocje, które mogą zachęcić klientów do większych zakupów w piątek.

Nagłe zwolnienia prowadzących w Nagłe zwolnienia prowadzących w "Pytaniu na śniadanie", dziwnym trafem ogromne zmiany w TVP. O co chodzi?Czytaj dalej


Biedronka przygotowała atrakcyjną ofertę

Ze względu na niehandlowy weekend, sieć sklepów Biedronka zdecydowała się przedłużyć piątkowe godziny pracy ponad dwóch tysięcy placówek. Zakupy będzie można robić aż do godziny 23. Portugalska sieć przygotowała promocje na podstawowe produkty, takie jak mięsa, napoje, warzywa, owoce i nabiał. Szczególnie kuszące są oferty grillowe: karkówka wieprzowa bez kości pakowana próżniowo Kraina Mięs w cenie 7,99 za kg, karkówka wieprzowa marynowana Czas na Grill w cenie 9,99 zł oraz kiełbasa śląska grillowa Kraina Wędlin za 7,45 za kilogram. Produkty będą dostępne z kartą Moja Biedronka.

Pamiętacie Filipka z Pamiętacie Filipka z "Rodziny zastępczej"? Jest już mężczyzną przed trzydziestką, przeszedł nadzwyczajną metamorfozęCzytaj dalej

Napoje w gratisie w Biedronce

Biedronka zwraca uwagę również na pogodę, jaka obecnie panuje w Polsce. Z tego powodu wprowadzono promocje na piwa radlery. Przy zakupie 8 dowolnych piw smakowych aż 4 otrzymamy za darmo. Dla osób niepijących alkoholu polecamy promocję na sześciopak soku pomarańczowego Riviva, który będzie dostępny w ofercie 3+3 gratis w cenie 1,49 za litr.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Tak źle jeszcze nigdy nie było, sytuacja jest fatalna. Media obiegła ponura wiadomość 2. Nie było żadnej kradzieży aparatu słuchowego. Matka wymyśliła napad, żeby dostać odszkodowanie 3. Kupisz 4, Biedronka dołoży drugi raz tyle. Akcja trwa tylko dzisiaj

Jeśli klienci nie zdąża ze zrobieniem zakupów w piątek, istnieje możliwość zamówienia ich online w niedziele. Wszystko dzięki aplikacji Glovo i darmowym dostawom, gdy nasze zamówienie przekroczy limit 199 zł. Czas oczekiwania na zakupy wynosi ok. 45 minut. Zakupy przez aplikację Glovo dostępne są w 21 największych miastach w Polsce.

Źródło: [media.biedronka.pl]

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nagła akcja Krzysztofa Rutkowskiego. Na miejscu jest policja. Jedna osoba trafiła do karetki
  2. Pracownik TVP3 Lublin zmanipulował materiał. Został zwolniony
  3. Za tę zbrodnię Tomasz Komenda przesiedział w więzieniu 18 lat. Ireneusz M. może wyjść z aresztu po 2 latach?
  4. Sekretny przepis na babcine pierogi. Doskonałe ciasto i przepyszne nadzienie. Danie stanie się hitem każdej kuchni
  5. Wiadomości TVP w poważnych tarapatach? Media dotarły do zadziwiających informacji, chodzi o "ukryte przekazy"
  6. Stało się, przywracają obostrzenia, wpłyną na wakacje. Nasi sąsiedzi podjęli decyzję

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!