Sklep Biedronka. ARKADIUSZ ZIOLEK/East News
Źródło: ARKADIUSZ ZIOLEK/East News
Wszystkie wideo autora Krystian Mowel
Autor Krystian Mowel - 14 Lipca 2020

Możesz dostać nawet 100 tys. zł. Wielka oferta Biedronki

Sieć sklepów Biedronka przygotowała specjalną ofertę. Możliwe jest zgarnięcie nawet 100 tys. zł. Zobacz co trzeba zrobić, aby zawalczyć o nagrodę.

Biedronka organizuje akcję „Piórko 2020”, dzięki której najlepsi będą mogli zgarnąć nagrodę w wysokości 100 tysięcy złotych.

Biedronka szuka rysowników

Popularna sieć sklepu tworzy akcję, podczas której powstają książki dla najmłodszych. Trafiają one później do sprzedaży w sklepach. W ogłoszeniu napisanym przez biuro prasowe sieci możemy przeczytać zasady dotyczące konkursu „Piórko 2020. Nagroda Biedronki za książkę dla dzieci”. Warunki stawiane przez Biedronkę są dwa: trzeba być debiutantem, bez publikacji książkowych w portfolio oraz posiadać mnóstwo talentu. Od początku istnienia konkursu przesłano już 26 tysięcy prac, które przyczyniły się do stworzenia pięciu książek dla najmłodszych: „Szary domek”, „Córka bajarza”, „Nieustraszony Strach na Wróble”, „Mały Saj i wielka przygoda”, „O królewiczu, którzy się odważył”.

„O Malwinie i tajemnicy Dziadka piwnicy” – nowa książka Biedronki

W tym roku zwycięską książką okazało się „O Malwinie i tajemnicy Dziadka piwnicy”, jednak to nie koniec jej tworzenia. Sieć sklepów poszukuje teraz rysowników, którzy dopasują ilustrację do treści książki. Obecnie trwa drugi etap konkursu (w pierwszym brane pod uwagę są tylko ilustracje dzieci w wieku 4-10 lat).

DZISIAJ GRZEJE: 1. Lekarski skandal. Komisja na badaniu zaocznym "cudownie uzdrowiła" 10-latka. Teraz dziecko i matka nie mogą korzystać z zasiłku 2. Z TVN w tajemniczych okolicznościach odchodzi nie tylko Justyna Pochanke. Oświadczenie wydał właśnie jej mąż

„Technika nadesłanej pracy nie jest tu istotna. To, co liczy się dla jury, to umiejętność dopasowania warstwy graficznej do treści zwycięskiej książki i ciekawa „kreska”. Artysta po prostu musi sprawić, by mali czytelnicy Piórka mogli zobaczyć bohaterów opowieści i stać się ich przyjaciółmi. Termin zgłaszania prac został ustalony na 30 lipca. Dla zwycięskiego rysownika przygotowaną nagrodę w wysokości 100 tysięcy złotych. Szczegóły konkursu dostępne są tutaj. Prace należy zgłaszać poprzez formularz na piorko.biedronka.pl.

Źródło: [media.biedronka.pl]

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Lekarski skandal. Komisja na badaniu zaocznym "cudownie uzdrowiła" 10-latka. Teraz dziecko i matka nie mogą korzystać z zasiłku
  2. Z TVN w tajemniczych okolicznościach odchodzi nie tylko Justyna Pochanke. Oświadczenie wydał właśnie jej mąż
  3. Chcieli kupić dom. Omal przez to nie zginęli
  4. RMF FM: Katastrofa na lotnisku w Bydgoszczy. Są ofiary śmiertelne