Biedronka robi ukłon w stronę klientów. Wikimedia.comŹródło: Wikimedia.com
Wszystkie wideo autora Agata Jaroszewska
Autor Agata Jaroszewska - 10 Października 2020

Zakupy w Biedronce będą wyglądały zupełnie inaczej. Właśnie ogłoszono decyzję

Codziennie Biedronka odwiedzana jest przez miliony Polaków, którzy szukają w niej produktów w niższych, niż w innych sklepach, cenach. Dyskont postanowił zmienić nieco w swojej działalności, a to ze względu na wprowadzenie w całej Polsce żółtej strefy. Informacje te będą zaskoczeniem dla wielu konsumentów.

Polacy uwielbiają dyskonty, a jednym z ich ulubionych sklepów jest właśnie Biedronka. Na terenie całego kraju można znaleźć je praktycznie na każdym kroku i praktycznie każdy ze sklepów od otwarcia do zamknięcia wypełniony jest klientami poszukujących jak najlepszych ofert. Władze Biedronki właśnie podjęły ważną decyzję odnośnie odczuwalnych zmian związanymi z robieniem zakupów. Klienci powinni zapoznać się z komunikatem wydanym przez dyrektora operacyjnego w sieci Biedronka, Pawła Stoleckiego.

Od czwartku codziennie od godz. 10 do 12 nowe zasady. Jest też specjalny apelOd czwartku codziennie od godz. 10 do 12 nowe zasady. Jest też specjalny apelCzytaj dalej

Po raz drugi Biedronka wydłuża prace swoich sklepów na terenie całego kraju

Potwierdzono, że w związku z ogłoszeniem na terenie całego kraju żółtej strefy i rosnącej wciąż ilości nowych przypadków zakażenia koronawirusem, Biedronka zdecydowała się powrócić do swojej flagowej akcji z pierwszego etapu epidemii w kraju. Dyskonty wydłużają pracę swoich placówek, zatem klienci mogą spodziewać się, że w czasie ich zakupów w Biedronkach przebywać będzie mniej klientów, gdyż zyskają oni dodatkowe godziny na zrobienie zakupów. Ma to zapewnić większe bezpieczeństwo i mniejsze ryzyko zakażenia się w tłumie odwiedzającym sklep. Część sklepów działać będzie całodobowo, inne natomiast przynajmniej do godziny 23. Komunikat w tej sprawie wystosowało szefostwo dyskontu.

- Jako lider rynku czujemy się odpowiedzialni za promowanie dobrych rozwiązań. Akcja 24 umożliwia zakupy niezbędnych produktów w całej Polsce w bezpiecznych warunkach. Klienci docenili to rozwiązanie za pierwszym razem, wierzymy, że teraz będzie tak samo - przekazał Paweł Stolecki będący dyrektorem operacyjnym Biedronki. Ile Biedronek otwartych będzie dla klientów przez całą dobę?

Klienci będą mogli robić zakupy bez przerwy

Gwiazdor TVN był ministrantem u znanego księdza. Płakał, gdy ujawnił nieznane dotąd wspomnienia, wielu może być zaskoczonychGwiazdor TVN był ministrantem u znanego księdza. Płakał, gdy ujawnił nieznane dotąd wspomnienia, wielu może być zaskoczonychCzytaj dalej

Biedronka zdecydowała się od soboty otworzyć 40 swoich sklepów całodobowo. Co więcej, około 650 z ponad 3 tys. sklepów działać będzie w trybie do 23:30. Planowane jest dołączanie kolejnych placówek do listy sklepów otwartych dłużej. Po raz pierwszy z takiej możliwości klienci Biedronki skorzystać mogli 1 kwietnia, w czasie, gdy wykrywanych zakażeń było zdecydowanie mniej niż obecnie, a mimo to wszyscy zamknięci byliśmy w swoich domach i unikaliśmy kontaktu z osobami trzecimi. Biedronka chce w ten sposób rozłożyć ruch oraz obłożenie sklepu, gdyż część osób na pewno zdecyduje się na skorzystanie z możliwości nocnych zakupów, licząc, że mniejsza ilość klientów będzie równać się mniejszej szansy na spotkanie osoby zakażonej, która nie została zdiagnozowana ze względu na brak objawów. Zmiany w działalności sklepów nie dotyczą tylko garstki filii działających całodobowo oraz do 23:30. Na terenie całego kraju będzie można odczuć zmiany, a to za sprawą nieco bardziej kosmetycznej korekty.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Postępowanie ws. biskupa Janiaka właśnie się zakończyło. Watykan nie odpuści, nie pozostawi sprawy nieruszonej
2. Marta odkryła przepis na pierogi ruskie sprzed 100 lat. Nigdy się nie rozpadają, robi się je w chwilę
3. "Mamy ciekawsze tematy do rozmów niż książki". Widzowie nie zostawiają suchej nitki na uczestnikach "Love Island"
 

Większość sklepów Biedronki z wydłużonymi godzinami pracy

Poza całodobowymi punktami Biedronka postanowiła, by prawie 2600 sklepów w Polsce działało dłużej niż zwykle. Wielu mieszkańców będzie zdziwionych widząc, że praca sklepu została przedłużona o godzinę, do 23:00. Pozorne 60 minut to całkiem sporo czasu na dokonanie spokojnych zakupów. Szczegóły powracającej Akcji 24 oraz dokładna lista sklepów wraz z adresami dostępna jest na oficjalnej stronie Biedronki. Pamiętajmy, aby w czasie zakupów zakrywać nos i usta, od dziś obowiązek ten dotyczy nie tylko przestrzeni zamkniętych, ale również przestrzeni otwartych.

Źródło: Fakt

Osobisty dramat gwiazdy disco polo. Nielegalnie sprzedają jej zdjęcia bez ubrań w internecie za kilka złotychOsobisty dramat gwiazdy disco polo. Nielegalnie sprzedają jej zdjęcia bez ubrań w internecie za kilka złotychCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Rodzina prześle Ci pieniądze, a Ty zapłacisz kolejny podatek. Grożą Ci też inne konsekwencje
  2. Bracia na oczach sąsiadów tłukli Kamila. Nikt nie zareagował, nastolatek nie żyje
  3. W twoim domu może być niepozorna moneta, warta prawdziwą fortunę. Niewielu wie, gdzie jej szukać
  4. Mąż wprowadził nową partnerkę z 4 dzieci do domu, a z panią Haliną ma 3, wszystkie chore. Interwencja Polsatu
  5. Wiadomości TVP wysoko ponad chmurami? Kuriozum, opowiadają o rzekomej serii "ataków", szczują na mniejszości
  6. Kierowco bardzo dobre wiadomości. Ceny paliw idą w dół. Czy to początek paliwowego eldorado?