Skandal w Biedronce. Wikimedia Commons/Jacek HalickiŹródło: Wikimedia Commons/Jacek Halicki
Wszystkie wideo autora Paweł Sekmistrz
Autor Paweł Sekmistrz - 6 Listopada 2020

Kupił cukierki w Biedronce. Kiedy je rozpakował zobaczył okropny widok, który odbiera apetyt

Oczom mężczyzny, który zakupił w Biedronce paczkę cukierków, po otwarciu opakowania ukazał się niecodzienny widok. Oprócz słodyczy w torebce znajdowały się podejrzanie wyglądające białe robaki. Klient zdążył już skierować sprawę do przedstawicieli Biedronki.

Klient popularnej sieci handlowej Biedronka musiał być w głębokim szoku, gdy otworzył paczkę swoich ulubionych cukierków bakaliowych. W opakowaniu z łakociami natknął się na nietypowy dodatek, którego obecność raczej nie była intencją producentów wyrobu. O całej sprawie donosi "Fakt". 

Gospodyni programu Gospodyni programu "Pytanie na śniadanie" zabrała głos ws. aborcji. Współpracownicy zareagowali w niespodziewany sposóbCzytaj dalej

Nietypowy dodatek w produkcie Biedronki 

Pan Piotr kupił paczkę cukierków w jednej z warszawskich Biedronek. Dobrze znał produkt, bowiem jak twierdzi, jest fanem cukierków firmy Wawel. Często dokonywał zakupu słodyczy w popularnej w Polsce sieci handlowej. W liście wysłanym do "Faktu" napisał, że bywa wobec łakoci bardzo wymagający. 

"Kupując słodycze zawsze kieruję się tym, że mają mi dostarczyć przyjemności, poprawić nastrój, gdy jest mi smutno a co najważniejsze częstując swoich bliskich, znajomych czy gości chcę, aby oni również takiej przyjemności doznali. Cukierki muszą być pyszne." - czytamy w liście pana Piotra do "Faktu". 

71-latka umierała pod dworcem, nikt nie pomógł. Dramatyczne wiadomości, ludzie bali się podejść71-latka umierała pod dworcem, nikt nie pomógł. Dramatyczne wiadomości, ludzie bali się podejśćCzytaj dalej

Bakaliowe cukierki firmy Wawel, w których mężczyzna trafił na nieprzyjemną niespodziankę dostępne są w sklepach Biedronki w całej Polsce. Pan Piotr zakupił je w obiekcie handlowym znajdującym się przy ulicy Marywilskiej w Warszawie. 

Po dotarciu do domu i otwarciu paczki cukierków z Biedronki, okazało się jednak, że w opakowaniu znajdują się nie tylko słodycze. Pan Piotr zauważył w torebce dziwnie wyglądające białe okruszki. Po przyjrzeniu się im bliżej okazało się, że są to robaki. 

Biedronka odpowiada na zażalenie 

"Jakież było moje zaskoczenie, kiedy zawartość cukierka to nie tylko czekolada i nadzienie, którego smak pamiętam, ale również białe robaki (...) Zakupiony asortyment, który Państwo sprzedajecie jest niezdatny do spożycia - najlepszym dowodem jest ta sytuacja!" - napisał w liście do przedstawicieli Biedronki pan Piotr. 

W swojej reklamacji mężczyzna domagał się również wycofania popularnych cukierków ze sprzedaży we wszystkich sklepach sieci Biedronka. Nie chciał, by ktoś podobnie jak on, mógł trafić w paczce swoich ulubionych łakoci na tak nietypowy dodatek. 

Na zażalenie mężczyzny odpowiedziało Jeronimo Martins Polska S.A., przedsiębiorstwo będące właścicielem sklepów Biedronka. W liście opublikowanym przez "Fakt" czytamy, że firma podjęła kroki w celu wyeliminowania problemu. 

DZISIAJ GRZEJE: 1.Ktoś zakradł się na grób rodziny polskiej polityk i dokonał przykrego czynu. Pokazała zdjęcia
2. Podwyżki cen były nieuniknione. Wiemy już co najbardziej podrożało, a za co płacimy mniej
3. Matka wyjaśniała, że zapomniała o chłopcu i sama zaczęła go szukać. Przerażający przypadek w Sosnowcu

"W odpowiedzi na zgłoszenie pragniemy przeprosić z powodu zaistniałej sytuacji. Informujemy także, iż o zdarzeniu, które Pan opisał, została powiadomiona osoba nadzorująca pracę wskazywanego sklepu Biedronka w celu wyjaśnienia sytuacji, na którą zwrócił Pan naszą uwagę. Jednocześnie niezwłocznie po otrzymaniu Pana zgłoszenia dokonaliśmy sprawdzenia wskazywanych cukierków w sklepie Biedronka w Warszawie przy ul. Marywilskiej 44 – nie ujawniliśmy w nich żadnych śladów obecności robaków."

Aktorka Aktorka "M jak miłość" zadziwiła deklaracją. Czy nagle ruszy do walki z pandemią?Czytaj dalej

"Z naszych ustaleń wynika, że do zanieczyszczenia produktu mogło dojść na różnych etapach jego dystrybucji, w tym także w sklepie, mimo że placówka przechodzi regularne kontrole mające na celu przeciwdziałanie pojawianiu się i rozwojowi szkodników." - czytamy w odpowiedzi przedstawicieli Biedronki. 

Jednocześnie zaproponowano panu Piotrowi zadośćuczynienie, w postaci przekazania mu vouchera o wartości 25 zł na zakup produktów w sklepach Biedronka. 

źródło: fakt.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Artur Barciś w mocnym apelu do Polaków. Wiersz "Obcy" podbija internet [VIDEO]
  2. Tragedia: rolnik zabity przez maszynę. Michał umierał na rękach kuzyna
  3. Fundacja Kai Godek maniakalnie żąda publikacji wyroku TK. Stworzyła petycję do premiera
  4. Poruszające do łez sceny na pogrzebie Dariusza Gnatowskiego. Żona sama niosła trumnę
  5. "Kobieta ma w brzuchu płód, a pan hamburgera". Ostro jak nigdy na antenie Polsat News
  6. Wyprawa na Księżyc niewątpliwie była niebywałym wyczynem. Jedno nagranie sprawia jednak, że trudno powstrzymać śmiech
  7. Nadchodzi najmocniejsze Audi w historii. Będzie elektryczne