Biedronka. Biedronka/Materiały prasowe
Źródło: Biedronka/Materiały prasowe
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 6 Sierpnia 2020

Biedronka wyprzedziła konkurencję. Jako pierwsza przygotowała niezbędną ofertę

Biedronka pozostawia swoją konkurencję daleko w tyle. Tym razem najnowsza oferta promocyjna skierowana jest do najmłodszych. Rodzice z pewnością docenią rabaty oraz zniżki przyznane przez dyskont. Pracownicy sieci powinni przygotować się na kolejki.

Zażarta rywalizacja między najróżniejszymi firmami nabrała tempa wraz z odmrożeniem gospodarki. O klientów walczy zarówno branża turystyczna, instytucje finansowe, jak i sklepy spożywcze. Na tle przedsiębiorstw zdecydowanie wyróżnia się właśnie Biedronka. Kierownictwo zorganizowało kolejną akcję, która ma pomóc rodzicom w zakupie dobrych przyborów dla swoich pociech po niskich i korzystnych cenach. Jaka oferta została przedstawiona dla najmłodszych?

Agata Duda nie wytrzyma kolejnej kadencji? Doniesienia medialne mówiły wyraźnieAgata Duda nie wytrzyma kolejnej kadencji? Doniesienia medialne mówiły wyraźnieCzytaj dalej

Biedronka organizuje wielką akcję promocyjną

Już za mniej niż miesiąc tysiące placówek oświatowych uroczyście zainauguruje kolejny rok szkolny. Wiemy już, że od września dzieci i młodzież będą mogły udać się do sal lekcyjnych. Edukacja na ten moment nie będzie już prowadzona zdalnie. Każdy z nas wie, że nie tylko zakup podręczników stanowi porządny wydatek. Rachunki za długopisy, kredki, bloki, zeszyty, ołówki ciągną się w nieskończoność. Wiele dyskontów już zaczęło szukać klientów wśród rodziców. Biedronka pozostawiła ich daleko w tyle. Niezwykle atrakcyjna oferta wreszcie została opublikowana.

Wiemy, kto może zastąpić Kingę Rusin w Dzień dobry TVN. Jedno z największych nazwiskWiemy, kto może zastąpić Kingę Rusin w Dzień dobry TVN. Jedno z największych nazwiskCzytaj dalej

"W trosce o najmłodszych w tym roku w ofercie sklepów Biedronka pojawiły się tornistry oraz plecaki LOOZZ, skonstruowane w taki sposób, by zapobiegały wadom postawy. Dzięki wielu wzorom spodobają się każdemu dziecku. Można je kupić od 49 zł" - czytamy na oficjalnej stronie sklepu. Biedronka przedstawiła o wiele więcej informacji na temat swojego taniego asortymentu. Komunikat o najnowszych promocjach został przedstawiony chwilę po ogłoszeniu oficjalnej decyzji ministra edukacji ws. stacjonarnego rozpoczęcia roku szkolnego.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Już pewne. Wiadomo, kiedy dzieci wracają do szkół, Ministerstwo Edukacji potwierdza 2. Chodzili za wicemarszałkiem Senatu i śledzili go. Żeby ich nie zdemaskował, jedli lody 3. Kontrole pukają do drzwi w całej Polsce, mogą także do ciebie. Kara właśnie urosła do 735 zł

Biedronka ujawnia, co jeszcze znajdzie się na sklepowych półkach. "Znajdziemy również szeroką ofertę innych artykułów szkolnych dla najmłodszych. Wśród nich wszystko, co będzie potrzebne dziecku podczas pierwszych tygodni nowego roku szkolnego: kolorowe zeszyty (od 0,39 zł/szt.), teczki (od 1,99 zł/szt.), farby (od 7,99 zł/szt.), piórniki (od 7,99 zł/szt.) czy kultowe kredki Bambino (14,99 zł/szt.), a także ołówki, długopisy, markery, bibuła, gumki do ścierania i wiele innych niezbędnych w szkole przedmiotów" - deklaruje kierownictwo dyskontu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ważne słowa ministra edukacji. Zapadła decyzja w sprawie powrotu uczniów do szkół
  2. Zmiany w “500 plus”? Kaczyński: fake news lub nieporozumienie
  3. Jaka stacja była najbardziej obiektywna w czasie kampanii? Polacy zdecydowali
  4. Bohaterka słynnego programu TTV "Królowe życia" zatrzymana przez policję. Najnowsze doniesienia
  5. Monika Kurska przeszła ciężkie chwile. O wielu kwestiach wolałaby nie wspominać i zapomnieć
  6. Porażająca wizja Krzysztofa Jackowskiego. Chodzi o koniec pandemii

Źródło: [Biedronka]

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!