Biedronka i Lidl przygotowały promocje na trwający weekend.. (zdj. il.) Jakub Kaminski/East NewsŹródło: (zdj. il.) Jakub Kaminski/East News
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 5 Września 2020

Lidl przegonił Biedronkę, szykujcie się na ten weekend. Dyskonty mogą być oblężone

Biedronka i Lidl przygotowały specjalne promocje na trwający pierwszy weekend września. Swoim zwyczajem popularne dyskonty zaoferują klientom cenowe okazje. Choć najciekawsze oferty przysługują przy posiadaniu kart lojalnościowych, produkty w atrakcyjnych cenach dostępne będą dla wszystkich konsumentów.

Biedronka po raz kolejny zaoferuje konsumentom liczne cenowe hity, które pozwolą zaoszczędzić znaczną kwotę w rozpoczynający się właśnie pierwszy weekend września. Na podobne rozwiązanie zdecydowali się także przedstawiciele niemieckiej sieci Lidl. Gazetki dwóch najpopularniejszych obecnie marketów w kraju przeanalizował "Super Express". Poza licznymi promocjami sieć należąca do Jerónimo Martins proponuje klientom tydzień hiszpański. W Lidlu trwa z kolei tydzień z greckimi produktami.

Podobnej manipulacji jeszcze nie było. TVP Info przebiło wszystko, co pokazano do tej poryPodobnej manipulacji jeszcze nie było. TVP Info przebiło wszystko, co pokazano do tej poryCzytaj dalej

Biedronka z weekendowymi promocjami

Przytaczane przez se.pl szczegóły promocji oferowanej przez Biedronkę mówią m.in. o ćwiartce kurczaka, która zakupić możemy za 2,39 zł za 1 kg. Warunkiem jest jednak korzystanie z karty Moja Biedronka. Jej posiadacze w promocyjnych cenach będą mogli zakupić ponadto: kiełbasę śląską (9,90 zł/1 kg), mięso mielone z łopatki wieprzowej za 6,99 zł za 800 g produktu (jedynie w piątek i sobotę). Przy zakupie dwóch kostek masła Mleczna Dolina zapłacimy z kolei 4,99 zł za sztukę.

Dino przebije Biedronkę i Lidla? Zaskakujący krok sieci, wielu klientów będzie zachwyconychDino przebije Biedronkę i Lidla? Zaskakujący krok sieci, wielu klientów będzie zachwyconychCzytaj dalej

Promocją objęto ponadto wszelkiego rodzaju sery, w tym: rycerski z dziurami, który przy wadze 135 g i zakupie trzech sztuk kosztował będzie jedynie 2,49 zł, a ser pleśniowy Blue – 2,99 zł, pod warunkiem, że kupimy 2 opakowania produktu. Weekendowym hitem powinny okazać się proponowane przez sieć banany. Za kilogram produktu przyjdzie nam zapłacić tylko 1,99 zł.

DZISIAJ GRZEJE:
1. Kuchenne rewolucje przekroczyły granice? Gessler rzucała jedzeniem, padły obraźliwe słowa
2. Zbiory popularnego polskiego piosenkarza zachwycają. Nikt nie podejrzewał, że uwielbiany artysta w wolnych chwilach zajmuje się ekologicznymi uprawami

Osoby nieposiadające karty Moja Biedronka po promocyjnej cenie zakupią m.in. pomidorki cherry na gałązce (4,99 zł/500 g), a także guacamole w (4,49 zł/150 g pod warunkiem zakupu dwóch opakowań). Ciekawie przestawia się również lista proponowanych przez sieć słodyczy, w tym: żelki Haribo "złote misie" za 3,99 zł/250 g, a także dość szeroki wachlarz ciastek czy herbatników.

Promocje oferowane przez Lidl

Niemniej skorzystać mogą klienci, którzy na weekendowe zakupy wybiorą się do Lidla. Konsumenci posiadający kartę Lidl Plus otrzymają możliwość tańszego zakupu choćby gulaszu wieprzowego z szynki (6,99 zł/ 500 g), jak również wszystkich wędlin w plastrach firmy Pikok i Pikok Pure. Te dostępne będą o 30 proc. taniej. Bez wspomnianej aplikacji taniej kupimy też produkty drobiowe: polędwiczki z kurczaka (14,39 zł/1kg,) kurczak gospodarski (9,69 zł/1 kg), wskazuje "SE".

Oferowanym przez Lidla hitem zostaną zapewne parówki dostępne za 2,99 zł za 250 g. Mniej zapłacimy również za nabiał: jogurt Jogobella - 0,89 gr/150 przy zakupie 4 opakowań czy napój jogurtowy Danone Actimel – malina i owoce leśne, truskawka – po 11,99 zł/ za opakowanie 12x100 g. Promocją objęto także sery żółte oraz warzywa i owoc (m.in. 40 proc. taniej za ziemniaki w siatce).

Sporym zainteresowaniem cieszyć będą się zapewne również słodycze (promocja dotyczy m.in. czekolad – 2,99 zł/100 g czekolady deserowej lub białej z orzechami – czy rurek z kremem) oraz piwo. Za Carlsberga przyjdzie nam zapłacić tylko 1,99 zł/500 ml, a za Harnasia 1,89 zł/500 ml przy zakupie 6 sztuk. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Poczta Polska nalicza abonament RTV od odbiorników widmo. Mimo tego, że użytkownicy dawno je wyrejestrowali
  2. Interwencja policji w Jeleniej Górze z powodu hulajnogi. Zajście nie trwało kilku minut, tylko ok. godzinę
  3. TVN żegna najważniejszą postać w załodze. Nagła decyzja
  4. Obostrzenia wracają, podano listę czerwonych i żółtych stref. Sytuacja robi się poważna
  5. Najgorsza wpadka w karierze Anny Popek. Słowa, które padły w programie na żywo oburzyły opinię publiczną
  6. Wideo - Kuriozalny wypadek. Podwójne potrącenie na rondzie. Ucierpiała kobieta udzielająca pomocy

Źródło: se.pl