Biedronka rozdaje darmowe paczki rodzicom noworodków. (zdj. ilustracyjne) pxfuel.comŹródło: (zdj. ilustracyjne) pxfuel.com
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 3 Maja 2020

Biedronka zupełnie za darmo (zero złotych) rozdaje rodzicom paczki. Wystarczy spełnić jeden warunek

Biedronka uruchomiła akcję przekazywania darmowych paczek świeżo upieczonym rodzicom. Prezent, choć przydatny, wymaga zweryfikowania faktu istnienia dziecka. To wyraźnie nie podoba się niektórym beneficjentom promocji.

Akcja sieci ma za zadanie promowanie należącej do Jeronimo Martins marki "Dada". "Narodziny dziecka to radość nie do opisania. Dlatego Dada chce z radością powitać każde nowo narodzone dziecko w Polsce. Dla tych dzieci, które przyjdą na świat w 2020 roku mamy prezent – paczkę powitalną Dada, która zostanie dostarczona prosto do domu", czytamy na stronie dadaclub.pl.

Przypomnijmy, że w skład wspomnianej paczki wchodzą m.in. niezbędne dla niemowląt pieluszki, chusteczki nawilżane oraz patyczki higieniczne.

Donald Tusk ukrywał przed światem tajemnice swojej przeszłości. Porażające fakty z życiaDonald Tusk ukrywał przed światem tajemnice swojej przeszłości. Porażające fakty z życiaCzytaj dalej

Biedronka dostarczyła już 25 000 paczek

Jak podaje bezprawnik.pl, pomimo możliwości otrzymania darmowych produktów oraz faktu, że dystrybutor nie obciąży nas kosztami za przesyłkę zestawu, części rodziców nie podoba się konieczność podania danych osobowych dziecka celem zweryfikowania faktu, czy niemowlę rzeczywiście przyszło na świat.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Tragiczne doniesienia PAP. Zakażony lekarz wypadł z okna w szpitalu, wcześniej miał problem z przełożonymi
2. Polacy jednak mają szansę na zagraniczne wyjazdy. Jeden kraj wydał nam pozwolenie

"Aby zgłosić dziecko do Akcji musisz być jego rodzicem/opiekunem prawnym i podać: numer aktu urodzenia i miejscowość Urzędu Stanu Cywilnego, w której akt wydano oraz swoje dane do wysyłki Paczki: imię i nazwisko, adres korespondencyjny, nr telefonu", czytamy w przytaczanym przez portal regulaminie akcji.

Powołując się na artykuł portalu poznan.naszemiasto.pl, "Bezprawnik" przekazuje, że ewentualni beneficjenci akcji są oburzeni koniecznością podania numeru aktu urodzenia dziecka.

Skargi rodziców wydają się przynajmniej zastanawiające. Trudno bowiem oczekiwać, by sieć przekazywała paczki, polegając jedynie na uczciwości konsumentów. Warto dodać, że na ten moment dostarczono już ok 25 tys. wspomnianych powyżej zestawów. Bezprawnik.pl szacuje, że z akcji mogło skorzystać niemal co piątek dziecko, które przyszło na świat w roku 2020.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Przełomowe odkrycie w badaniach nad koronawirusem. Polski zespół rozpracował kluczowy enzym
  2. Pacjent wszczął awanturę w przychodni. Doszło do rękoczynów, jedna osoba ranna
  3. Rada Ministrów właśnie wprowadza zmiany, o których musicie wiedzieć. Chodzi o obostrzenia
  4. Tadeusz Rydzyk ma dzisiaj urodziny. Tak wyglądała jego kariera
  5. Episkopat namawia do chodzenia do kościoła. "Można wybrać inne dni tygodnia"
  6. 47 osób nie żyje, ponad 70 rannych. Tragiczna wiadomość z samego rana ze świata

Źródła: bezprawnik.pl / dadaclub.pl

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News