Biedronka, wnętrze sklepu. Biedronka.pl, materiały prasoweŹródło: Biedronka.pl, materiały prasowe
Wszystkie wideo autora Michalina Kobla
Autor Michalina Kobla - 1 Kwietnia 2020

Biedronka podjęła kontrowersyjną decyzję przed świętami. Sieć nagle zmienia swoje rozporządzenie, dotyczące godzin otwarcia

Biedronka od momentu, kiedy w Polsce ogłoszono stan zagrożenia epidemicznego, nie ustaje we wdrażaniu zmian, mających na celu zapewnienie bezpieczeństwa swoim klientom i pracownikom. Właśnie sieć podjęła niespodziewaną decyzję, zgoła inną niż te dotychczasowe.

O działaniach sklepu pisaliśmy wielokrotnie. Zarówno w kontekście zmian wprowadzanych w poszczególnych placówkach, w związku z epidemią, jak i ułatwień, które sieć oferuje osobom starszym. Te mogą m.in. korzystać ze specjalnych kart przedpłaconych czy programu wsparcia przy zakupach.

Skandaliczny artykuł duchownego został usunięty, ale w sieci nic nie ginie. Znalazł sprzymierzeńcaSkandaliczny artykuł duchownego został usunięty, ale w sieci nic nie ginie. Znalazł sprzymierzeńcaCzytaj dalej

Teraz podjęto kolejną, istotną decyzję. Przed świętami zakupy będziemy mogli zrobić w zupełnie innych godzinach, niż jeszcze przed wybuchem epidemii.

Biedronka wydłuża godziny pracy swoich placówek

- Biedronka reaguje na nowe zmiany ogłoszone przez polski rząd w związku z aktualną sytuacją. Od 2 kwietnia br. sklepy sieci Biedronka wydłużają godziny otwarcia – będą czynne w godz. 6:00 – 24:00. Wszystko po to, by klienci mieli szansę zakupu żywności, nawet przy nowych niższych limitach osób w placówkach handlowych. Dodatkowo w tygodniu przedświątecznym, czyli w dniach 7-10 kwietnia, sklepy Biedronka będą czynne całą dobę. Dzięki temu Polacy będą mogli komfortowo zrobić tradycyjne zakupy na Wielkanoc - czytamy w komunikacie.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Pacjentka z podejrzeniem zakażenia pokazała, jak wygląda szpitalna kolacja. Przykry obraz
2. Nielegalne zgromadzenie w Otwocku, na widok policji uciekli do śmietnika

Cel wydaje się szczytny, jednak do tej pory większość sklepów w obliczu epidemii skracała godziny swojej pracy. Tą samą drogą do tej pory szło Jeronimo Martins.

- Dla naszych klientów ważne jest, by spędzić nadchodzące Święta Wielkanocne w najlepszy możliwy sposób. Świąteczne zakupy są szczególne i potrzebujemy na nie więcej czasu, by starannie dobrać produkty i zadbać o każdy szczegół, z myślą o naszych bliskich. Dlatego na ten czas przygotowaliśmy rozwiązanie szczególne: sklepy Biedronki przed świętami będą czynne całą dobę - argumentuje Paweł Stolecki, dyrektor operacyjny w sieci Biedronka.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Koronawirus zabija też młodych. W Belgii zmarła 12-latka
  2. Emerytura wyższa o 15%. ZUS zdradza prosty sposób na większe świadczenie
  3. Sąsiedzi uratowali ulubiony sklep. Właściciel odwdzięczył się w poruszający sposób, będzie pomagał najuboższym
  4. 13-latek jedną z najmłodszych ofiar wirusa na świecie. Media: nie miał chorób współistniejących
  5. Ksiądz głosił u Rydzyka niebezpieczne twierdzenia ws. wirusa. Biskup natychmiast zareagował
  6. Pilne zmiany na największym lotnisku w Polsce. Weszły w życie nowe, surowe przepisy
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News