Bełżyce napad. (zdj. il.) pxfuel.comŹródło: (zdj. il.) pxfuel.com
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 24 Czerwca 2020

Wparował do mieszkania swojej babci, żądał pieniędzy. Przyniósł ze sobą uzbrojony granat

Bełżyce w województwie lubelskim: wnuczek odwiedził swoją babcię z bronią w ręku. Miał przy sobie pistolet i granat. Żądał od przerażonej staruszki pieniędzy. Ponadto policja znalazła w jego mieszkaniu nielegalne substancje chemiczne, amunicję i zapalniki. Mężczyzna został zatrzymany przez policję. Co kierowało 33-latkiem?

Funkcjonariusze policji zatrzymali niebezpiecznego 33-latka, który napadł z bronią na własną babcię, żadając od niej pieniędzy. Mężczyzna jest mieszkańcem Bełżyc w województwie lubelskim. O sprawie donosi Radio Zet.

Andrzej Duda nie mógł spodziewać się podobnego przywitania w USA. Szykuje się ogromny protest, zaskakujące doniesieniaAndrzej Duda nie mógł spodziewać się podobnego przywitania w USA. Szykuje się ogromny protest, zaskakujące doniesieniaCzytaj dalej

Bełżyce: wnuczek odwiedził swoją babcię z bronią w ręku. Żądał od niej pieniędzy

Jak poinformował we wtorek rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Lublinie, mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Co więcej, jest dobrze znany lokalnym służbom i powiązany z podobnymi działaniami przestępczymi. "33-latek trafił do policyjnego aresztu. W przeszłości wielokrotnie notowany był w związku z podobnymi przestępstwami", przekazał PAP Kamil Gołębiowski, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.

Zawiadomienie o mężczyźnie, który był uzbrojony i stanowił zagrożenie dla życia oraz zdrowia, żądając pieniędzy, przekazała przerażona babcia 33-latka. "Kobieta zgłosiła, że do jej domu przyszedł wnuk, który domaga się od niej pieniędzy. Mężczyzna miał mieć ze sobą granat", podał rzecznik.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Masz konto w PKO BP, ING, mBank? Prezesi alarmują, nadchodzą bolesne dla klientów zmiany, lepiej szykować portfele
2. Prawdziwy skandal nad Bałtykiem. Miały opiekować się dziećmi, efekt był druzgocący

Policjanci szybko pojawili się na miejscu, gdzie doszło do zatrzymania agresywnego mężczyzny. "Jak się okazało, posiadał on przy sobie uzbrojony granat oraz pistolet czarnoprochowy", dodał rzecznik policji. W domu 33-latka, który następnie został przeszukany przez policjantów i pirotechników z KWP Lublin, znaleziono nielegalną amunicję, zapalniki oraz substancje chemiczne niewiadomego pochodzenia. - Gołębiowski powiedział, że wszystkie te przedmioty i substancje zostały zabezpieczone, zostaną zbadane przez biegłego - podaje Radio Zet.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 300 plus rusza od lipca, ale dostaną nie tylko dzieci. Świadczenie trafi też do niektórych dorosłych, może dostaniesz i ty
  2. Nagłe oświadczenie ministerstwa zdrowia. Sklepy nie będą obsługiwały klientów bez maseczek?
  3. Przerażające odkrycie służb na południu Polski. Ciało było w stanie zaawansownego rozkładu
  4. Poczta Polska i absurdalny wydatek na worki za 5 mln zł? Dziwne tłumaczenia w oświadczeniu
  5. Z kranu zamiast wody popłynęło szambo. Fatalna awaria pod samą Warszawą
  6. Burze w dużej części kraju. IMGW ostrzega kolejne województwa

Źródło: Radio Zet

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News