Beata Tyszkiewicz. East News
Źródło: East News
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 8 Lutego 2020

Beata Tyszkiewicz wolałaby o tym nie wspominać? Pikantne tajemnice jej przeszłości

Beata Tyszkiewicz postanowiła opowiedzieć o swojej relacji z 30 lat młodszym kochankiem. Para poznała się w 1992 roku na festiwalu filmowym w Egipcie. Tyszkiewicz była już wówczas gwiazdą, on początkującym aktorem. Ich związek długo owiany był tajemnicą. Po latach aktorka zdecydowała się jednak o nim opowiedzieć.

Aktorka od ponad 60 lat cieszy oczy polskich widzów. Karięrę rozpoczęła jeszcze w latach 50. Ogromną popularność przyniosła jej rola Izabeli Łęckiej w filmie "Lalka" z 1968 roku, w reżyserii Wojciecha Hasa.

W 2017 roku media zainteresowały się poważnymi problemami zdrowotnymi aktorki. Jak się okazało, jedną z osób, które wspierały wówczas kobietę był Karl Tessler. Tyszkiewicz zdecydowała się wówczas opowiedzieć o ich relacji, sięgającej jeszcze lat 90.

Wygląd grobu Jana Olszewskiego rok po jego śmierci chwyta za serce. Poruszające zdjęciaWygląd grobu Jana Olszewskiego rok po jego śmierci chwyta za serce. Poruszające zdjęciaCzytaj dalej

Beata Tyszkiewicz miała 30 lat młodszego kochanka

Gdy 24-letni aktor pojawił się w życiu Tyszkiewicz, ta była już dojrzałą kobietą. Tessler zdecydował się przeprowadzić do Warszawy dla 54-letniej aktorki. Związek nie przetrwał jednak próby czasu i zakończył się po 5 latach. "No, miał jakieś swoje plany. Teraz bywa w Polsce. Zajmuje się pisaniem, jest pisarzem", wspominała Beata Tyszkiewicz.

Mimo to, jak się okazuje, aktorka wciąż dobrze wspomina tę relację. "Nie ma nic piękniejszego niż tajemniczy romans…", powiedziała w rozmowie z "Super Expressem".

Beata Tyszkiewicz i Karl Tessler

"Dziś cały czas się przyjaźnimy. Mówi pan, że to był płomienny romans? No, ale lata lecą, nie? On się trochę zmienił. Tylko ja się nie zmieniłam, prawda?! Nie ma to jak wyłudzić komplementy. Na szczęście mam lustro. Chociaż lubię się przeglądać w brudnych szybach wystawowych, bo się ładnie wygląda", zażartowała w rozmowie z dziennikarzami "SE".

ZOBACZ TAKŻE:

1. Zgłoszenia tylko do końca marca. Ty też możesz dostać nawet 2,5 tys. zł

2. Katastrofa samolotu w USA. Wszyscy pasażerowie i pilot zginęli

3. Ku przestrodze, mrożące krew w żyłach nagranie. Kobieta w ciąży wbiegła na tory

4. 500 plus w obecnej formie funkcjonować będzie tylko do przyszłego roku. Niepewny los świadczenia

5. Ksiądz nagradza hojnych parafian. Wiemy, na co wyda datki zebrane po kolędzie

6. Pięć młodych osób zginęło na miejscu w zachodniej Polsce. Prokuratura przekazała porażające szczegóły