Beata Tyszkiewicz
Źródło: Wikipedia
Wszystkie wideo autora Michalina Kobla
Autor Michalina Kobla - 15 Listopada 2019

Beata Tyszkiewicz rozbrajająco o swoich uzależnieniach. "Zawsze trzeba mieć co rzucić"

Beata Tyszkiewicz nie bez powodu uznawana jest za ucieleśnienie klasy i stylu. Pochodząca z arystokratycznej rodziny aktorka zasłynęła nie tylko swoimi kultowymi rolami filmami, ale i wypowiedziami. Tyszkiewicz w rozbrajająco otwarty sposób mówi o swoich uzależnieniach.

"Dama pije, pali i przeklina" - to hasło zna każdy fan aktorki. Tyszkiewicz w wyśmienity sposób polemizuje z obrazem "arystokratki". Dla niej, prawdziwą damę cechuje, bynajmniej nie znajomość etykiety i stosowanie się do sztywnych reguł, a niezależność.

Przytaczamy jedną z anegdot Tyszkiewicz, która krąży po internecie. Na jednym ze spotkań aktorka opowiedziała o swojej wizycie u lekarza i uzależnieniach, co niezwykle rozbawiło słuchaczy.

Nie wpuścili kota na pokład, bo był za gruby. Właściciel wpadł na genialny pomysłNie wpuścili kota na pokład, bo był za gruby. Właściciel wpadł na genialny pomysłCzytaj dalej

Beata Tyszkiewicz o uzależnieniach

- Jak wstaję to tak: papierosek, pierwsza kawka, druga kaw... że źle? - Tyszkiewicz zwróciła się do jednej, z obecnych na sali pań.

- Proszę pani, ja mam koleżanki w moim wieku, co żyją tak zdrowo, proszę pani: joga, spacer, dieta, jedno jajko tygodniowo, owsiane płatki na śniadanie, suplementy, nie piją, nie palą. Jak się źle poczują to co mogą rzucić? - zapytała Tyszkiewicz.

Jej wypowiedź wywołała gromkie brawa i śmiech.

- Ja byłam niedawno u lekarza. Ja mam tyle rzeczy do rzucenia - gestykulowała Tyszkiewicz - ja rzucę papierosy to się w ciągnę w alkoholizm. Jedna będę piła? Proszę pani, zawsze trzeba mieć coś, co można rzucić, bo wtedy ma pani wiarę w siebie, że sobie pani poprawi stan zdrowia - skwitowała Tyszkiewicz.

Nagranie możecie zobaczyć tutaj.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Już za kilka miesięcy emerytury wzrosną! Musisz spełnić jeden warunek

2. Jak zaspokajają się księża? Seksualność duchownych nie jest prosta

3. Radio Maryja w opałach. Tak źle nie było od niemal 30 lat

4. 13. emerytury nie zostaną wypłacone? Przykre doniesienia