Beata Tyszkiewicz nie pojawi się już więcej w telewizji ani żadnym nowym filmie? Słowa jej córki są przygnębiające.. TRICOLORS/East NewsŹródło: TRICOLORS/East News
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 24 Stycznia 2020

Córka Beaty Tyszkiewicz przerwała milczenie. Nie zobaczymy już jej matki na ekranie

Beata Tyszkiewicz nie pojawi się już nigdy więcej w telewizji ani w żadnym nowym filmie? Nie zobaczymy jej już także zasiadającej jako jury w programie "Taniec z Gwiazdami", skąd wszyscy doskonale ją pamiętamy. 81-letnia uwielbiana przez Polaków aktorka i jurorka jakiś czas temu bardzo podupadła na zdrowiu i niestety jej córka nie ma dla nas dobrych wieści. Stan zdrowia Tyszkiewicz nie poprawia się, aktorka unika nawet publicznych wyjść z domu. Słowa jej córki są przygnębiające.

Beata Tyszkiewicz jest wyjątkowo barwną postacią polskiego show-biznesu. Zna ją każdy i od lat ceniona jest za talent, odwagę w mówieniu tego, co myśli i klasę. Ze względu na pochodzenie arystokratyczne nazywana jest "pierwszą damą polskiego filmu". Tyszkiewicz ma wielu fanów, którzy niestety mają teraz powody do zmartwień... Jak się okazuje, aktorka prawdopodobnie już nigdy nie pokaże się na ekranach telewizorów i kin, jeśli chodzi o nowe produkcje. Bowiem jest ciężko chora, i to do takiego stopnia, że unika nawet publicznych wyjść z domu. Jej córka przerwała milczenie na temat stanu zdrowia matki. Jej słowa są bardzo niepokojące i przygnębiające.

Anna Dymna jest bardzo chora. Mimo wszystko nadal ciężko pracuje dla innychAnna Dymna jest bardzo chora. Mimo wszystko nadal ciężko pracuje dla innychCzytaj dalej

Beata Tyszkiewicz jest ciężko chora. Prawopodobnie już nie zobaczymy jej w telewizji ani w żadnym nowym filmie

Zdrowie wybitnej polskiej aktorki uwielbianej przez Polaków w ostatnich latach znacznie się pogorszyło. Beata Tyszkiewicz ma za sobą aż trzy zawały, które przeszła w ciągu zaledwie trzech lat.

Sztab lekarzy z Instytutu Kardiologii w warszawskim Aninie walczył o jej życie i powrót do zdrowia. Niestety jednak znacznie pogorszone zdrowie i kondycja aktorki spowodowały, że musiała podjąć decyzję o usunięciu się życia publicznego i z show-biznesu. I prawdopodobnie nie będziemy już mieli więcej okazji zobaczyć jej na wizji. 

Beata Tyszkiewicz nie chce pokazywać się ludziom w złej formie i złym stanie zdrowia, w jakim teraz się znalazła. Aktorce zależy, by wszyscy zapamiętali ją jako piękną damę z klasą, tryskającą zdrowiem, uśmiechem, energią i urodą, czym zawsze nas zachwycała.

"Mama nie chce wracać do życia publicznego. Chce od tego odpocząć. Tak zdecydowała i jest uparta. Wszystko ma związek z szacunkiem, jakim moja mama darzy swoją publiczność. Ona uważa, że gwiazda zawsze i wszędzie powinna być wzorem, dobrze wyglądać i nie urażać ludzi swoją słabością i gorszym wizerunkiem" - powiedziała córka Beaty Tyszkiewicz dla dziennika "Fakt". 

Mimo wszystko liczymy na powrót do życia publicznego i życzymy dużo zdrowia i siły!

ZOBACZ TAKŻE:

1. Premier ogłosił prewencyjny alarm na terenie całej Polski. Wszyscy powinni zachować czujność

2. Przejmujące wideo z Chin. Widać, jak traktowani są zarażeni śmiertelnym wirusem

3. Uwaga, ktoś znowu truje psy. Właściciele muszą zachować ostrożność

4. Nie obsługują go, bo to "elegancka restauracja". Skandaliczna decyzja prokuratury

5. Co z podwyżką 500 plus? Polacy wyrazili opinię

6. Ale się porobiło. Oczekiwana decyzja papieża Franciszka w sprawie Rydzyka