Beata Tyszkiewicz przed laty skomentowała prymitywną wypowiedź Andrzeja Żuławskiego na jej temat. Instagram/tanieczgwiazdami
Źródło: Instagram/tanieczgwiazdami
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 28 Listopada 2019

Klasa sama w sobie. Tak Beata Tyszkiewicz zareagowała na słowa szowinisty Żuławskiego o jej biuście

Beata Tyszkiewicz to kobieta pełna wdzięku, klasy i elegancji. Jest także bardzo utalentowaną aktorką. Kobieta z politowaniem zareagowała kiedyś na aroganckie i niezwykle prymitywne słowa Andrzeja Żuławskiego na jej temat.

Aktorka Beata Tyszkiewicz, w krótki, lekceważący sposób i zarazem z wielką klasą, skomentowała przed laty pewną prymitywną wypowiedź, zmarłego w 2016 roku Andrzeja Żuławskiego na jej temat. Reżyser i pisarz, znany ze swojego szowinizmu i niewybrednych uwag względem kobiet i ich wdzięków, postanowił wypowiedzieć się na temat Beaty Tyszkiewicz. W jednej ze swoich powieści, sugerował, jakoby miała zadzwięczać karierę tylko swojemu biustowi, przysłaniając nim rzekome braki aktorskie.

Irena Santor o radzeniu sobie z trudnymi sytuacjami. Czego możemy nauczyć się od diwy?Irena Santor o radzeniu sobie z trudnymi sytuacjami. Czego możemy nauczyć się od diwy?Czytaj dalej

Beata Tyszkiewicz o Żuławskim: "Jest mi go szczerze żal"

"Beata Tyszkiewicz (...) jest chodzącym przykładem tego, jak należy prowadzić swoją karierę, nie mając żadnych zdolności, prócz biustu oczywiście" - napisał Żuławski w jednym ze swoich dzieł.

Nie trzeba było długo czekać na reakcję Beaty Tyszkiewicz na te słowa.

- "Jest mi go szczerze żal. (...) Jeśli on wszystko widzi w ten sposób, to jest to jakieś nieszczęście" - powiedziała aktorka w rozmowie z Faktem.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Powstanie film o Jarosławie Jakimowiczu? Nowa gwiazda TVP ujawnia

2. Olbrychski ujawnił, co Maria Kaczyńska uważała o swoim szwagrze

3. TVN żegna redaktora naczelnego. Przewrót na samym szczycie

4. Minął już rok od śmierci Ireny Dziedzic. Dlaczego o jej odejściu dowiedzieliśmy się po czasie?

5. Edyta Górniak dostała SMS-a i osunęła się na ziemię. Treść o śmiertelnym wypadku zmroziła gwiazdę

6. Jeszcze tylko trzy dni i na półki trafi hit. W sobotę Lidl przeżyje oblężenie