Beata Tyszkiewicz emerytura. TRICOLORS/East NewsŹródło: TRICOLORS/East News
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 27 Września 2020

Emerytura Beaty Tyszkiewicz woła o pomstę do nieba. Po dekadach pracy dostaje marne grosze

Beata Tyszkiewicz ma na swoim koncie niezliczone role zarówno filmowe, jak i serialowe. Mimo to działalność artystki nie przełożyła się na godną emeryturę. Świadczenie pobierane przez urodzoną w latach trzydziestych aktorkę, która pozostawała aktywna zawodowo przez przeszło 50 lat, można uznać za niemal "głodowe".

Ze względu na arystokratyczne pochodzenie Beata Tyszkiewicz nazywana jest "pierwszą damą polskiego filmu". W trakcie swojej niezwykle bogatej kariery zagrała w przeszło stu filmach i kilkunastu serialach. Aktorka debiutowała jeszcze w latach pięćdzięsiątych, wcielając się w postać Klary w ekranizacji Zemsty w reżyserii Antoniego Bohdziewicza. Niestety, wyjątkowy dorobek artystki oraz pokaźny staż pracy nie zowocowały otrzymaniem godziwej emerytury, co może bez wątpienia zaskakiwać.

Ostra wymiana zdań na temat wyglądu. Magdalena Ogórek nie wytrzymałaOstra wymiana zdań na temat wyglądu. Magdalena Ogórek nie wytrzymałaCzytaj dalej

Beata Tyszkiewicz z głodową emeryturą

Świadczenie pobierane przez Beatę Tyszkiewicz, delikatnie rzecz ujmując, nie należy do najpokaźniejszych. Słynna aktorka pobiera co miesiąc zaledwie ok. 1300 złotych. – Emeryturę mam niską, ale mówiąc o tym, nie biadoliłam, bo ludzie mają niższe – powiedziała w 2019 roku, cytowana przez Biznes Info za portalem pudelek.pl.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Sieć Play została sprzedana. Co dalej z klientami?
2. Jesienią pij kawę ze „złotym mlekiem”, efekty powalają. Zrobisz ją z produktów, które na pewno masz w kuchni
3. Gwiazda programu TVN podjęła niespodziewaną decyzję. Widzowie przecierali oczy ze zdumienia

– Ja zawsze sobie radziłam. Piszę sobie następną książkę, dwie właściwie – dodała wówczas artystka. Ubiegły rok nie należał jednak do najłatwiejszych. Aktorka o legendarnym niemal statusie miała poważne problemy ze zdrowiem.

Straszne nagranie wyciekło do sieci. Szedł po plaży z kijem i odbierał życie bezdomnym psomStraszne nagranie wyciekło do sieci. Szedł po plaży z kijem i odbierał życie bezdomnym psomCzytaj dalej

W 2019 roku Beata Tyszkiewicz przeżyła zawał serca. W efekcie zmuszona była zrezygnować z części obowiązków zawodowych, gwarantujących jej dodatkowe pieniądze. Obecnie niemałym problemem jest zapewne pandemia koronawirusa, która blokuje wiele propozycji ról. Artystka stara się jednak patrzeć w przyszłość z optymizmem, zachowując pogodę ducha.

Wyznanie gwiazdy Wyznanie gwiazdy "M jak miłość" jest wyjątkowo przygnębiające. Przeżyła prawdziwy osobisty dramatCzytaj dalej

Źródło: Biznesinfo.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Niemcy masowo przyjeżdżają do Polski, by odwiedzić jedno miejsce. Trzeba dostawiać nawet specjalne autobusy
  2. Zofia Klepacka wywołała ogromne oburzenie w Warszawie. Poszło o plakat
  3. 75-latek podał się za dziadka i wszedł do przedszkola. Później został przyłapany na zatrważającym czynie
  4. Minister może zarobić w rządzie ogromne kwoty. Co mają powiedzieć Polacy na "śmieciówkach"?
  5. Trudne, bardzo smutne chwile Donalda Tuska. Jego malutka wnuczka trafiła do szpitala, dopiero wyszło na jaw
  6. Wideo - Nietrzeźwy kierowca cysterny doprowadził do gigantycznej eksplozji kilkudziesięciu tysięcy litrów paliwa

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News