Beata Tyszkiewicz. (zdj. Il. ) ; TRICOLORS/East NewsŹródło: (zdj. Il. ) ; TRICOLORS/East News
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 12 Września 2020

Gdzie zniknęła Beata Tyszkiewicz? Znamy komentarz córki, fani mogą być zasmuceni

Beata Tyszkiewicz wróci do wielkiego świata show-biznesu? Ostatnie wiadomości na temat gwiazdy nie napawają optymizmem. Córki damy polskiej kultury opowiedziały otwarcie o planach swojej mamy. Wiele wskazuje na to, że aktorka nie chce pokazywać swojej słabości.

Od dłuższego czasu aktorka nie pokazuje się w mediach. Nie udziela też wywiadów oraz nie występuje w filmach czy serialach. Przypomnijmy, że przez całą swoją karierę Beata Tyszkiewicz zagrała w ponad stu produkcjach. Gwiazda otrzymała rolę łącznie w kilkunastu serialach. Opinia publiczna przyznała jej miano "prawdziwej damy polskiego kina". Była jurorka "Tańca z gwiazdami" nie bała się przełamywać stereotypów. Wielokrotnie mówiła, że "prawidziwa dama pije, pali i przeklina". 

Kim jest mąż Agnieszki Chylińskiej? Wielu głowi się od lat, a artystka strzeże prywatności, jak najskrytszej tajemnicyKim jest mąż Agnieszki Chylińskiej? Wielu głowi się od lat, a artystka strzeże prywatności, jak najskrytszej tajemnicyCzytaj dalej

Beata Tyszkiewicz nie wróci do świata show-biznesu. Córki gwiazdy ujawniły, dlaczego

Życie Beaty Tyszkiewicz może zaskakiwać. WIele wskazuje na to, że aktorka nie otrzymuje godnej emerytury. Uspokajała jednak swoich fanów, tłumacząc, że utrzymuje się angaży. Niestety, kilka lat temu dama podupadła na zdrowiu. Problemy sprawiły, że musiała wycofać się z dalszej aktywności w życiu publicznym. Po długim czasie zrezygnowala również z pełnienia funkcji jurorki w programie "Taniec z gwiazdami". Wiele wskazuje na to, że Beata Tyszkiewicz wciąż nie chce wracać do świata show-biznesu. 

wtv.pl - portal informacyjny"Wiadomości" TVP znów bezstronnie? Promują Kurskiego, mocne słowa na wizji: "My nie jesteśmy, aby się cokolwiek opłacało"Czytaj dalej

Nieobecność popularnej aktorki w mediach wywołała wiele pytań oraz spekualcji. Beata Tyszkiewicz nie zadeklarowała bezpośrednio, co ostatecznie zadecydowało o zakończeniu aktywności zawodowej. Odpowiedzi na piętrzące się pytania udzieliła córka gwiazdy. - Mama nie chce wracać do życia publicznego. Chce od tego odpocząć. Tak zdecydowała i jest uparta. - informują rozmówczynie "Super Expressu". Wskazały, że za przykrą decyzją stoi szacunek do swoich fanów i sympatyków.

DZISIAJ GRZEJE:
1. "Wiadomości" TVP znów bezstronnie? Promują Kurskiego, mocne słowa na wizji: "My nie jesteśmy, aby się cokolwiek opłacało"
2. Niewybaczalne błędy podczas pieczenia ciasta drożdżowego. Przez nie ciasto nie rośnie
 

Beata Tyszkiewicz przed kamerą nie miała żadnej konkurencji. Jej wdzięk oraz charakter przysporzył jej wielu fanów. Córka aktorki poinformowały, że szacunek dla opinii publicznej wciąż pozostaje dla jej mamy priorytetem. - Wszystko ma związek z szacunkiem, jakim moja mama darzy swoją publiczność. Ona uważa, że gwiazda zawsze i wszędzie powinna być wzorem, dobrze wyglądać i nie urażać ludzi swoją słabością i gorszym wizerunkiem - deklarowały dla dziennikarzy portalu "Super Express"

Jarosław Jakimowicz odpłynął razem z Magdaleną Ogórek na wizji w TVP Info. Aż trudno uwierzyć, że padło na antenieJarosław Jakimowicz odpłynął razem z Magdaleną Ogórek na wizji w TVP Info. Aż trudno uwierzyć, że padło na antenieCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kolejny podatek idzie w górę. Uda się go uniknąć tylko nielicznym
  2. Chcieli zniszczyć dokumenty na dwa dni przed awarią Czajki. Mamy odpowiedź MPWiK
  3. Jarosław Kaczyński oszukał wyborców? Nici z obietnicy podwyżek
  4. TVN przekazał przykre informacje. Nie żyje ceniony dziennikarz
  5. Pomóż znaleźć właściciela. Agresywne psy zabiły jamniczka, tragiczne zdarzenie w Krakowie
  6. Mandat na ponad 2 miliony złotych? Rekordziście grozi również więzienie 

Źrodło: [Super Express]