Beata Tyszkiewicz zaskoczyła opinię publiczną. Tricolors/eastnewsŹródło: Tricolors/eastnews
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 3 Maja 2020

Beata Tyszkiewicz zdradziła, kto może zagrać ją w filmie biograficznym. Jest zaskoczenie

Beata Tyszkiewicz jest jedną z najbardziej znanych aktorek polskiej sztuki filmowej i teatralnej. Gwiazda mediów poinformowała, kto może zagrać ją podczas kręcenia filmu biograficznego. Informacja ta jest dosyć zaskakująca.

Aktorka znana jest z wielu stanowczych opinii na temat kobiecego stylu życia. W Polsce uznawana jest za prawdziwą damę. Nie od dziś znamy jej kultowe już powiedzenie o tym, że prawdziwa dama pije, pali i przeklina. Wiele Polek dziękuje jej za pokazanie, że można odejść od panujących w tym kraju stereotypów na temat roli kobiet w naszym społeczeństwie. Jurorka "Tańca z Gwiazdami" powiedziała, kogo widziałaby w swojej roli do jej filmu biograficznego.

Tomasz Sekielski zaskoczy wszystkich. Szykuje coś, czego nikt się nie spodziewał, chodzi o kolejną produkcję filmowąTomasz Sekielski zaskoczy wszystkich. Szykuje coś, czego nikt się nie spodziewał, chodzi o kolejną produkcję filmowąCzytaj dalej

Beata Tyszkiewicz: Obsada nowego filmu biograficznego aktorki

Od dłuższego czasu słyszymy plotki oraz różnego rodzaju doniesienia w sprawie filmu przedstawiającego życie i rozwój kariery Pani Beaty. Bardzo możliwe, że jesteśmy o krok o poznania części obsady szykującej się produkcji. Jak relacjonuje "Rewia" gwiazda polskiego kina zadeklarowała jednoznacznie, że chciałaby, aby jej postać odegrał nie kto inny, a sama Magdalena Cielecka. Jak sama uważa, nie ma osoby, która mogłaby sprostać temu wyzwaniu lepiej niż aktorka.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Donald Tusk ukrywał przed światem tajemnice swojej przeszłości. Porażające fakty z życia
2. Pieniądze klientów największego banku w Polsce zagrożone. Instytucja apeluje

Z informacji podanych przez redakcję "Rewii" wynika, że wybitna postać polskiego show-biznesu uważa, że za wyreżyserowanie filmu o jej życiu powinien zabrać się przedstawiciel z tak zwanego młodego pokolenia. Przypomnijmy, że znana aktorka musiała zrezygnować z aktywnego udziału w polskim życiu publicznym ze względu na jej pogarszający się stan zdrowia. Nie wpływa to jednak na jej pozytywne postrzeganie ludzi i świata.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Przełomowe odkrycie w badaniach nad koronawirusem. Polski zespół rozpracował kluczowy enzym
  2. Pacjent wszczął awanturę w przychodni. Doszło do rękoczynów, jedna osoba ranna
  3. Rada Ministrów właśnie wprowadza zmiany, o których musicie wiedzieć. Chodzi o obostrzenia
  4. Tadeusz Rydzyk ma dzisiaj urodziny. Tak wyglądała jego kariera
  5. Episkopat namawia do chodzenia do kościoła. "Można wybrać inne dni tygodnia"
  6. Mają tylko kilka godzin na opuszczenie domu. Tłumy wyszły na ulice w zagranicznych miastach

Źródło: Radio Zet/ Rewia

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News