Beata Szydło. https://www.facebook.com/BeataSzydlo/
Źródło: https://www.facebook.com/BeataSzydlo/
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 21 Stycznia 2020

Beata Szydło pokazała nietypowe zdjęcie. Zaczęły się pytania

Beata Szydło coraz usilniej stara się wrócić na polską scenę polityczną. Najlepszą okazją ku temu będzie z pewnością kampania wyborcza Andrzeja Dudy w nadchodzących, kluczowych dla Prawa i Sprawiedliwości wyborach prezydenckich. Mimo że sprawa skomplikowała się nieco za sprawą syna europarlamentarzystki, Szydło nie zamierza składać broni.

O powrocie Szydło już w grudniu pisał tygodnik "Wprost". – Można by to ładnie ograć. Andrzej i Beata, zwycięski duet z 2015 r, drużyna pierścienia, znowu razem.

To właśnie była premier w dużej mierze stała za sukcesem Andrzeja Dudy z 2015 roku. Teraz znów miałaby odegrać kluczową rolę w kontekście nadchodzących wyborów prezydenckich, zostając szefową kampanii wyborczej Dudy. Sprawa, co prawda, skomplikowała się nieco za sprawą kontrowersji dotyczących syna byłej pani premier, ks. Tymoteusza Szydło.

– Nie mówię, że prezydent zmienił zdanie, ale dziś sprawa stoi pod znakiem zapytania, właśnie w związku z tym, że Tymoteusz zrzucił sutannę – mówił tygodnikowi "Polityka" anonimowy rozmówca z otoczenia prezydenta.

Beata Szydło jednak ani myśli się poddać.

Aktor ze Aktor ze "Świata według Kiepskich" długo pracował fizycznie. Nie spodziewał się, że ponownie zostanie gwiazdąCzytaj dalej

Beata Szydło i Andrzej Duda znów razem?

Mimo że Szydło nie jest specjalnie aktywna na swoich mediach społecznościowych, na profilu na Facebooku obecna europarlamentarzystka zamieściła zdjęcie Andrzeja Dudy na tle flagi z napisem "Solidarność". "Prezydent Andrzej Duda w Wierzchosławicach podkreślił jak ważne jest, że Polak Janusz Wojciechowski jest unijnym komisarzem, odpowiadającym w za tak ważny obszar polityki UE jakim jest rolnictwo", czytamy w zamieszczonym opisie.

Beata Szydło na Facebooku

Szydło liczy zapewne, że zdjęcie dotrze do jak najszerszego grona odbiorców, którzy w naturalny sposób zaczną kojarzyć ją z osobą Dudy i zbliżającymi się wyborami. Internauci już sugerują, że polityk myślami jest już przy kampanii wyborczej. To zresztą nie koniec okołowyborczych postów byłej pani premier. Za pośrednictwem swojego Facebooka odniosła się także do kandydata Lewicy na prezydenta RP.

"Kandydat lewicy na Prezydenta RP europoseł Biedroń, na stojąco bije brawo po uchwaleniu rezolucji PE przeciwko Polsce", napisała pod zdjęciem, na którym widzimy klaszczącego w europarlamencie Biedronia.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Rozliczenie z małżonkiem wcale nie takie proste. Łatwo możesz być oskarżony o fałszywe zeznania

2. Lawina hejtu na Martynę Wojciechowską. Wszystko przez słowa o depresji

3. Abp Marek Jędraszewski przeszedł samego siebie. "Już nie wiadomo, kto jest mężczyzną"

4. W TVP istnieje czarna lista. Były dziennikarz ujawnił jej treść

5. Mocne spięcie w programie Olejnik na żywo. Sikorskiemu puściły nerwy

6. Bardzo smutne słowa Salety o zdrowiu jego córki. Nie wygląda to dobrze