Źródło: ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 5 Lutego 2020

Beata Szydło czuję się prześladowana. "To jest stalking"

Beata Szydło walczy o powrót do polskiej polityki. Media wciąż mocno interesują się europosłanką. Zainteresowanie jednego z tabloidów jest jednak szczególne. Zdaniem byłej pani premier to coś "gorszego niż hejt".

Temat Szydło w mediach pojawia się zwłaszcza w kontekście jej możliwej kandydatury na szefową sztabu wyborczego Andrzeja Dudy w zbliżających się wyborach prezydenckich. Szeroko komentowana jest również sytuacja syna byłej pani premier, Tymoteusza.

Szczególne zafascynowanie każdym wątkiem dotyczącym europosłanki przejawia "Super Express". Zdaniem Beaty szydło działania tabloidu zakrawają o stalking.

Internauci wpłacili 400 tys zł. Zbiórka zgłoszona do prokuraturyInternauci wpłacili 400 tys zł. Zbiórka zgłoszona do prokuraturyCzytaj dalej

Beata Szydło: przyzwyczaiłam się do hejtu wobec mnie

"Przyzwyczaiłam się do hejtu wobec mnie. Ale to, co od pewnego czasu wyczynia »Super Express« to coś jeszcze gorszego", pisze na swoim Twitterze była pani Premier.

"To jest stalking", stwierdza Beata Szydło.

Beata Szydło -- Twitter

Trzeba oddać sprawiedliwość europosłance i przyznać, że artykuły na jej temat tabloid dostarcza nam hurtem. Wczoraj "SE" opublikował artykuł dotyczący "luksusów w pałacu Szydło". Warto dodać, że wspomniany pałac nie należy do byłej premier. Mowa o leżącym w Strasburgu Château de Pourtales, ulubionym hotelu europosłanki przyjeżdżającej na sesje Parlamentu Europejskiego. Polityk PiS odniosła się już do tej sprawy.

Beata Szydło -- Twitter

"Super Express" nie omieszkał odnieść się do tego wpisu. Dziś uraczył nas artykułem dotyczącym słów "kumpla" Beaty Szydło, który "miażdży ją za noclegi w pałacu".Tabloid podaje, że noc we wspomnianym hotelu to wydatek rzędu 730 zł. Owy "miażdżący komentarz" to słowa eurodeputowanego Koalicji Obywatelskiej Bogusława Sonika. Polityk na swoim Twitterze napisał: "Każdy europoseł dostaje 300€ diety dziennie na opłacanie kosztów pobytu.Jeden wynajmuje tańszy hotel, drugi droższy".

Przypomnijmy, że konflikt Szydło z "Super Expressem" zaczął się już wcześniej. W styczniu dziennik napisał, że europosłanka nie stanie na czele sztabu Andrzeja Dudy, który wiosną powalczy o reelekcję, z powodu jej syna, księdza Tymoteusza Szydło, oraz faktu, że ten postanowił porzucić kapłaństwo. Szydło apelowała wówczas, by "zostawić jej rodzinę w spokoju".

ZOBACZ TAKŻE:

1. 500 plus do maja 2021 roku i bez dalszego planu. Program nie przynosi efektów

2. "Zemsta faraona" wcale nie jest mitem. Dotyka wielu turystów, da się jednak z nią walczyć

3. Ku przestrodze, mrożące krew w żyłach nagranie. Kobieta w ciąży wbiegła na tory

4. 500 plus w obecnej formie funkcjonować będzie tylko do przyszłego roku. Niepewny los świadczenia

5. Ksiądz nagradza hojnych parafian. Wiemy, na co wyda datki zebrane po kolędzie

6. Kinga Duda przyłapana, nagranie wyciekło do sieci. W kusej sukience zaczęła robić wyzywające show