Beata Szydło zmienia branżę? Na moment, jako gość "Wiadomości" TVP, była premier stała się korespondentką tej stacji.. (screen) TVP/TwitterŹródło: (screen) TVP/Twitter
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 23 Czerwca 2020

Beata Szydło niczym Filip z konopi nagle w TVP, widzowie wryci. Skąd się pojawiła na ekranach i dlaczego? Wyjaśniamy

Beata Szydło zmienia branżę? Na moment, jako gość wtorkowego wydania "Wiadomości" TVP, była premier stała się korespondentką tej stacji. Wystąpieniem zaskoczyła wszystkich. Nadawała relację na żywo z zalanych terenów jednej z małopolskich wsi w wyniku powodzi przez burze i nawałnice.W sieci wrze, internauci nie kryją swojego zdumienia oraz rozbawienia sytuacją.

Beata Szydło, była szefowa rządu Prawa i Sprawiedliwości, która w ostatnim czasie nieco usunęła się w cień, pojawiła się nagle we wtorkowym wydaniu "Wiadomości" TVP. Znana polityk wystąpiła tam w dość nietypowej roli, znacznie mniej związanej z dotychczasową działalnością. Odpowiadając na pytania prowadzącej o skutki nawałnicy i działania mające na celu poprawienie sytuacji powodziowej, Beata Szydło bardzo wczuła się w rolę telewizyjnego reportera. Trzeba przyznać, że poradziła sobie całkiem nieźle, choć to zdarzenie już stało się obiektem kpin i żartów.

Rafał Trzaskowski podjął nagłą decyzję. Niespodziewany krok na kilka dni przed wyboramiRafał Trzaskowski podjął nagłą decyzję. Niespodziewany krok na kilka dni przed wyboramiCzytaj dalej

Beata Szydło zmienia branżę? Na moment wcieliła się w rolę reporterki TVP

Była premier mówiła o skali zniszczeń oraz o przebiegu walki ze skutkami nawałnic w jednej z małopolskich miejscowości. Na moment polityk stała się korespondentką, telewizyjnym reporterem i pogodynką w jednym. "Sytuacja w tej chwili jest opanowana, w tym sensie, że zostały zabezpieczone te wszystkie osuwiska, a droga jest oczywiście zamknięta, służby pracują. (...) prognozy są złe, więc tutaj wszyscy spodziewają się, że ta noc niestety może być podobna do poprzedniej, wszyscy przygotowują się do kolejnych intensywnych opadów" - relacjonowała Beata Szydło z zalanych terenów Małopolski dla "Wiadomości" TVP. Za plecami byłej szefowej rządu widać było podtopienia, zniszczoną drogę, osuwiska, wóz strażacki i pracujących strażaków. Sama także była ubrana adekwatnie do panującej sytuacji i warunków pogodowych, w przeciwdeszczowej kurtce z kapturem na głowie.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Kilka dni temu Michał popełnił samobójstwo. W katolickiej szkole prześladowano go za orientację, tak kończy się nienawiść do LGBT
2. Niepokojące wieści dla Polaków. Ameryka się odcina. Decyzja Donalda Trumpa zaskoczyła wszystkich

Internauci nie przeszli obojętnie wobec "nowej roli" byłej premier. Pod zamieszczonym fragmentem materiału "Wiadomości" TVP, gdzie Beata Szydło wciela się w korespondentkę stacji, na twitterowym profilu portalu TVP Info pojawiła się lawina żartobliwych, prześmiewczych oraz uszczypliwych komentarzy. Niektóre są delikatne i bardziej pozytywne, inne mniej. - Nowa reporterka? - pytają z przekąsem użytkownicy Twittera. - Czyżby pani Sołtys miała suflera? - pyta inny. - Matka ojca Tymoteusza nadaje - żartuje jeden z internautów.

Czyżby Beata Szydło rozważała zmianę zawodu? Co by nie mówić, była premier całkiem dobrze sprawdziła się w tej roli, niemal niczym doświadczony reporter telewizyjny. Co o tym sądzicie? Was też zaskoczyło to niespodziewane pojawienie się Beaty Szydło na antenie "Wiadomości" TVP w nietypowej roli? Nagranie z relacji reporterskiej byłej premier tutaj.

Na zdjęciu wyróżniającym widzimy ujęcie z materiału wtorkowego wydania "Wiadomości" TVP z 22 czerwca, transmitowanego także na antenie TVP Info. Gościem programu była Beata Szydło. Powyższy screen pochodzi z profilu portalu TVP Info na Twitterze.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 300 plus rusza od lipca, ale dostaną nie tylko dzieci. Świadczenie trafi też do niektórych dorosłych, może dostaniesz i ty
  2. Prześliczna Karolina pędziła motocyklem na solarium. Tragiczna śmierć. Nie żyje
  3. Przerażające odkrycie służb na południu Polski. Ciało było w stanie zaawansownego rozkładu
  4. Poczta Polska i absurdalny wydatek na worki za 5 mln zł? Dziwne tłumaczenia w oświadczeniu
  5. Z kranu zamiast wody popłynęło szambo. Fatalna awaria pod samą Warszawą
  6. Burze w dużej części kraju. IMGW ostrzega kolejne województwa

Źródło: Radio Zet / o2.pl / Twitter

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News