Beata Szydło udzieliła szczerego wywiadu dla gazety "Nasz Dziennik", która powiązana jest z o. Tadeuszem Rydzykiem. Uderzyła w Rafała Trzaskowskiego.. (zdj. il.) PAWEL SKRABA/East NewsŹródło: (zdj. il.) PAWEL SKRABA/East News
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 7 Lipca 2020

Beata Szydło gościła u Tadeusza Rydzyka. Nie miała litości

Beata Szydło udzieliła szczerego wywiadu dla gazety "Nasz Dziennik", która powiązana jest z o. Tadeuszem Rydzykiem. Była premier w swojej wypowiedzi nie miała litości dla kandydata KO, Rafała Trzaskowskiego. Potraktowała go w sposób bezlitosny i nie podeszła do niego oraz jego ewentualnej prezydentury poważnie. Szydło nie kryje, że ma wobec niej liczne uwagi i obawy. Padły mocne słowa. O sprawie donosi "Super Express".

Druga tura wyborów prezydenckich już w najbliższą niedzielę 12 lipca. O urząd prezydenta Polski zawalczą prezydent Andrzej Duda, ubiegający się o reelekcję, oraz Rafał Trzaskowski, obecny prezydent Warszawy. Atmosfera wokół wyborów z każdym dniem i godziną robi się coraz bardziej gorąca. Wyraźnie udziela się to także szefowej sztabu programowego Andrzeja Dudy - Beacie Szydło. Była premier na łamach "Naszego Dziennika", powiązanego z Tadeuszem Rydzykiem, zachwalała prezydenturę Andrzeja Dudy oraz uderzyła w jego kontrakandydata - Rafała Trzaskowskiego.

U Tadeusza Rydzyka już się nie patyczkują. Biskup wprost o wyborachU Tadeusza Rydzyka już się nie patyczkują. Biskup wprost o wyborachCzytaj dalej

Beata Szydło nie daje o sobie zapomnieć. Wsparcie wyborcze dla Dudy, atak na jego kontrkandydata

Początek rozmowy Beaty Szydło z gazetą "Nasz Dziennik" oscylował wokół tematów związanych z wyborami oraz z prezydenturą Andrzeja Dudy, która była przez byłą premier nad wyraz zachwalana. Następnie Szydło postanowiła odnieść się do kontrkandydata Dudy, Rafała Trzaskowskiego i jej wizji Polski pod władzą Platformy Obywatelskiej. Z ust Beaty Szydło padły mocne słowa pod adresem kandydata KO.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Ksiądz Natanek znów odleciał, chce zbierać po 10 zł za brak krawata. "Jest tu któraś pani w portkach?" - śmiejąc się, zapytał podczas kazania
2. 50 osób nie żyje, kilkanaście zaginionych, a może być gorzej. Wiadomość ze świata poraża

- Rafał Trzaskowski patrzy na świat, stojąc w centrum Warszawy. Wokół są nowoczesne wieżowce, siedziby największych firm, zarobki są wyższe niż w innych regionach kraju. Nie ma w tym nic złego, bo tak jest w aglomeracjach. Ale odpowiedzialny polityk musi dbać o solidaryzm społeczny, o równomierny rozwój całego kraju - stwierdziła Beata Szydło na łamach gazety "Nasz Dziennik".

- Ludzie boją się, że powrót ludzi PO do władzy oznaczać będzie powrót do czasów zwijania Polski. Polacy chcą mieć prawo do wychowania dzieci w rodzinie, nie chcą być indoktrynowani. Nie chcą być szykanowani za chodzenie do kościoła. Od kilku lat trwa brutalna walka z naszą tożsamością i tradycyjnymi wartościami. Wygrana Rafała Trzaskowskiego, co pokazuje sytuacja w rządzonej przez niego Warszawie, jeszcze bardziej ten stan zaogni - uważa była premier. Ponadto Szydło wątpi, czy Trzaskowski będzie dzielnie i walecznie zabiegał o sprawy polskie w Brukseli.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ponad tysiąc złotych dodatku dla polskich matek - świadczenie dla kobiet, które poświęciły się rodzinie. Jak je otrzymać?
  2. Porażające doniesienia. Kolejny kierowca pod wpływem substancji rozbił autobus w Warszawie
  3. Wrzuciła niemowlę do wody, wszystko się nagrało. W sieci zawrzało, internauci oburzeni zachowaniem kobiety
  4. Policja rusza na kontrole. Już ponad 13 tys mandatów, mogą złapać każdego
  5. Zobaczył siebie w Wiadomościach TVP. "Nawet nie znają mojego miejsca pracy"
  6. 11-latka wydała ponad 22 tysiące złotych na płatności w grze. Ojciec jest w szoku

Źródło: Super Express