Beata Mazurek odniosła się do zasłabnięcia dziennikarki "Faktu" w trakcie debaty w Lesznie.. youtube/HBC NetworkŹródło: youtube/HBC Network
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 7 Lipca 2020

Dziennikarka nagle zasłabła, Trzaskowski rzucił się na pomoc. Polityczka PiS nie mogła się powstrzymać, padły oskarżycielskie słowa

Beata Mazurek słynie ostatnio z mocno kontrowersyjnych wpisów. Choć nadal nie ucichły echa po słowach europosłanki, w których porównała stację TVN do WSI, członkini Prawa i Sprawiedliwości postanowiła odnieść się do zasłabnięcia dziennikarki "Faktu" w trakcie debaty w Lesznie, w której udział wziął Rafał Trzaskowski.

Przypomnijmy, że w trakcie "Areny Prezydenckiej", w której mimo absencji Andrzeja Dudy udział wziął kandydat Koalicji Obywatelskiej, zadająca pytanie dziennikarka "Faktu" Agnieszka Burzyńska zasłabła. Na sytuację szybko zareagowali obecni w studio dziennikarze oraz sam Rafał Trzaskowski, który przerwał wypowiedź i podał Burzyńskiej wodę. Sytuacja wyraźnie nie spodobała się jednak części polityków partii rządzącej.

Mało kto zauważył. Trzaskowski podczas debaty nagle przerwał i zerwał się do dziennikarkiMało kto zauważył. Trzaskowski podczas debaty nagle przerwał i zerwał się do dziennikarkiCzytaj dalej

Beata Mazurek: "Żałosna groteska"

Sprawę zachowania Trzaskowskiego, który podszedł do stanowiska (przy którym planowo znajdować miał się walczący o reelekcję prezydent Duda), po czym wziął z niego butelkę wody i wręczył ją dziennikarce, w ostrych słowach skomentowała między innymi wspomniana powyżej Beata Mazurek.

"Żałosna groteska. Typowy prymitywizm dla tego kandydata i jego obozu", czytamy we wpisie europosłanki z ramienia Prawa i Sprawiedliwości. Mazurek udostępniła również wpis innego użytkownika Twittera, który zarzuca "ustawkę" szefowi sztabu kandydata Koalicji Obywatelskiej Cezaremu Tomczykowi.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Najnowszy, zaskakujący ranking przed II turą. Rafał Trzaskowski dopiero na 3. miejscu
2. Katastrofa kolejowa, są ofiary śmiertelne i wielu rannych. Tragedia u naszych sąsiadów

Beata Mazurek skomentowała zachowanie Rafała Trzaskowskiego.

Słowa członki PiS nie umknęły, rzecz jasna, internautom, którzy w odpowiedzi pisali m.in. o świadectwie wystawianej samej sobie przez Mazurek, a także "chamstwie" czy "pogardzie". Warto wspomnieć, że do zajścia w Lesznie odniosła się także sama zainteresowana. "Było strasznie duszno. Wstałam z fotela za szybko i zakręciło mi się w głowie. Nie zemdlałam, pytania zadałam. Tyle", czytamy we wpisie Agnieszki Burzyńskiej.

Komentarz Agnieszki Burzyńskiej do sytuacji w trakcie debaty w Lesznie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Poczta Polska pozwana. Zarzuca się jej nielegalne przetwarzanie danych osobowych
  2. Porażające doniesienia. Kolejny kierowca pod wpływem substancji rozbił autobus w Warszawie
  3. Wrzuciła niemowlę do wody, wszystko się nagrało. W sieci zawrzało, internauci oburzeni zachowaniem kobiety
  4. Policja rusza na kontrole. Już ponad 13 tys mandatów, mogą złapać każdego
  5. Zobaczył siebie w Wiadomościach TVP. "Nawet nie znają mojego miejsca pracy"
  6. Kto z Was pamięta kasety magnetofonowe? Fuji zapowiada wielki powrót zapomnianego nośnika

Źródło:Twitter