Beata Kozidrak. TwitterŹródło: Twitter
Wszystkie wideo autora Maria Hędrzak
Autor Maria Hędrzak - 8 Lipca 2020

Beata Kozidrak opublikowała emocjonalne nagranie. "Proszę, błagam"

Beata Kozidrak od lat pozostaje jedną z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Na kilka dni przed drugą turą wyborów wokalistka zwróciła się do swoich fanów z bardzo emocjonalnym apelem. Podkreśliła także, jak bardzo zależy jej na dobrej przyszłości naszego kraju.

Beata Kozidrak aktywnie prowadzi konta w mediach społecznościowych, za pośrednictwem których często dzieli się z internautami szczegółami swej kariery artystycznej. Tuż przed drugą turą wyborów na prezydenta Polski, zaplanowaną na 12 lipca, gwiazda postanowiła odnieść się także do społeczno-politycznej rzeczywistości w kraju. Co kluczowe, zwróciła się do fanów z poruszającą prośbą.

Pilna decyzja sądu, chodzi o Jarosława Kaczyńskiego. Na Nowogrodzkiej zrobi się gorącoPilna decyzja sądu, chodzi o Jarosława Kaczyńskiego. Na Nowogrodzkiej zrobi się gorącoCzytaj dalej

Beata Kozidrak z pilnym apelem

- 12 lipca idźcie na wybory. Bardzo was o to proszę, bo to jest ważny dzień i również ważna wasza decyzja. Wiem, że mam bardzo dużo młodych fanów. Nie siedźcie na d**ie za przeproszeniem, tylko ruszcie się, idźcie. Polska, mój kraj, na to czeka - powiedziała w bardzo emocjonalny sposób Kozidrak.

Wokalistka nie ukrywała także, iż los państwa i jego obywateli zdecydowanie leży jej na sercu. Jak zaznaczyła, wielokrotnie miała propozycję, aby skupić się na karierze poza granicami kraju. Nigdy nie zdecydowała się jednak całkowicie opuścić Polski oraz swych tutejszych fanów.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Niespodziewana reakcja polskiego rządu na publikację "Faktu". Może czekać nas kryzys dyplomatyczny
2. Porażający wypadek na Pomorzu. Na miejscu zjawiły się służby ratunkowe. Dla turystów wyznaczono objazdy

- Zawsze wracałam do mojego kraju, bo to jest moje miejsce. Jeśli to czujecie, tak samo jak ja, to idźcie na wybory - podkreśliła piosenkarka, po raz kolejny apelując do internautów, którzy śledzili transmisję na żywo na jej profilu na Instagramie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Poczta Polska pozwana. Zarzuca się jej nielegalne przetwarzanie danych osobowych
  2. Mężczyzna wpadł pod tylne koła autobusu. Tragiczny wypadek w zatoczce przystankowej
  3. Pies uratował mieszkańców całego domu jednorodzinnego w Nowej Soli. Niezwykła historia
  4. Agata Duda pojawia się w amerykańskim spocie. O co chodzi?
  5. TVP odpowiedziało na zarzuty czytania z promptera przez Andrzeja Dudę podczas debaty prezydenckiej. Będziecie zdumieni
  6. Fotoradar uwiecznił "najszybszy" samochód świata. Wskazał ponad 700 km/h

Źródło: Wprost

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News