Beata Kozidrak pożegnała zmarłą matkę.. TRICOLORS/East News
Źródło: TRICOLORS/East News
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 6 Września 2020

Beata Kozidrak wyszła na scenę, nagle w jej oczach pojawiły się łzy. Trudno powstrzymać emocje

Beata Kozidrak wystąpiła podczas organizowanego przez TVP 57. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. W trakcie koncertu wokalistka o legendarnym statusie wspomniała swą zmarłą przed kilkoma dniami matkę. – Scena zawsze była dla mnie terapią – wskazała liderka zespołu Bajm.

Beata Kozidrak była jedną z gwiazd, która swym występem uświetniła 57. edycję opolskiego festiwalu. Przypomnijmy, że według pierwotnych planów miał on odbyć się w dniach 5 – 8 czerwca. Organizatorzy, w tym Telewizja Polska, zdecydowali się jednak przełożyć go na wrzesień. Powodem decyzji była rzecz jasna epidemia koronawirusa. 57. edycja festiwalu została zadedykowana pamięci zmarłej przed kilkoma dniami Ewy Demarczyk.

Gwiazda programu Gwiazda programu "Koło Fortuny" stała się ofiarą kpin. W końcu nie wytrzymałaCzytaj dalej

Beata Kozidrak pożegnała zmarłą mamę

Przed kilkoma dniami Beata Kozidrak zdecydowała się podzielić z fanami tragiczną wiadomością. Jak wskazuje portal plotek.pl, 1 września zmarła matka artystki, przeżywszy 91 lat. Wzruszający wpis Kozidrak opublikowała za pośrednictwem mediów społecznościowych, zapowiadając jednocześnie, że upamiętni zmarłą w trakcie opolskiego festiwalu.

Ksiądz Jarosław miał dopuścić się okropnych czynów wobec dzieci. Mimo oskarżeń został katechetąKsiądz Jarosław miał dopuścić się okropnych czynów wobec dzieci. Mimo oskarżeń został katechetąCzytaj dalej

"Dziękuję za słowa wsparcia i kondolencje. Jestem wzruszona. W trudnych chwilach mojego życia scena i spotkania z publicznością były dla mnie terapią. Od festiwalu w Opolu zaczęła się moja piękna przygoda z muzyką, moją jedyną pasją. Mama to rozumiała i wiem, że w sobotę chciałaby usłyszeć »Dwa serca dwa smutki« – Jej ukochany utwór. Zaśpiewam go dla Ciebie, mamo, a ze mną miliony wspaniałych, wrażliwych ludzi w amfiteatrze i przed telewizorami", czytamy w opublikowanym na Instagramie wpisie wokalistki.

DZISIAJ GRZEJE:
1. Przykre doniesienia z samego rana. Nie żyje jeden z najbliższych współpracowników Jana Pawła II
2. Przenigdy nie wkładaj 3 rzeczy do zmywarki. Skutki mogą być koszmarne

Beata Kozidrak pożegnała zmarłą matkę.

Gdy w sobotę Kozidrak pojawiła się na opolskiej scenie, występ rozpoczęła od następujących słów: – Miałam zacząć piosenką, która była dla mnie najważniejsza, pierwsza, ale życie pisze różne scenariusze. Zaśpiewam inny utwór, który chcę zadedykować mojej zmarłej mamie. "Dwa serca, dwa smutki" – przekazała fanom liderka zespołu Bajm. Po wzruszającym wykonaniu utworu artystka zaznaczyła, że występy na scenie od zawsze były dla niej sposobem radzenia sobie z problemami.

– Jestem bardzo szczęśliwa, bo scena zawsze była dla mnie terapią. Bardzo wam dziękuję, a teraz damy troszeczkę ognia. Ogień musi być – powiedziała Beata Kozidrak, cytowana przez wspomniany portal, po czym zespół wykonał utwór "Biała Armia".

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Coraz więcej ludzi może niedługo porzucać swoje domy. Wcale nie z powodu pieniędzy
  2. Interwencja policji w Jeleniej Górze z powodu hulajnogi. Zajście nie trwało kilku minut, tylko ok. godzinę
  3. TVN żegna najważniejszą postać w załodze. Nagła decyzja
  4. Obostrzenia wracają, podano listę czerwonych i żółtych stref. Sytuacja robi się poważna
  5. Najgorsza wpadka w karierze Anny Popek. Słowa, które padły w programie na żywo oburzyły opinię publiczną
  6. Wideo - Kuriozalny wypadek. Podwójne potrącenie na rondzie. Ucierpiała kobieta udzielająca pomocy

Źródło: plotek.pl / Instagram