Beata Kozidrak mama. (zdj. Il. ) ; TRICOLORS/East NewsŹródło: (zdj. Il. ) ; TRICOLORS/East News
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 2 Września 2020

Beata Kozidrak straciła bardzo ważną osobę, jest w głębokiej żałobie. Smutne: "Bardzo za tobą tęsknie"

Beata Kozidrak w ostatnich dniach przekazała poruszającą wiadomość o swojej mamie. Jedna z najważniejszych osób w życiu artystki odeszła z tego świata. Wokalistka poinformowała wszystkich za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Każdy z nas wie, że kochający rodzice są najlepszym wsparciem i podporą. To właśnie oni kształtują nasz charakter. Zapewniają nam dach nad głową, ciepły posiłek oraz edukację. Beata Kozidrak od zawsze ceniła swoich opiekunów. Wielokrotnie opowiadała prasie o wielkiej miłości, jaką dostała od bliskich. Niestety, mama artystki, pani Alicja odeszła z tego świata. Gwiazda Bajmu wczoraj wieczorem przekazała przykrą wiadomość.

Dino rośnie w siłę i przebiło już nawet największe firmy. O co chodzi?Dino rośnie w siłę i przebiło już nawet największe firmy. O co chodzi?Czytaj dalej

Beata Kozidrak straciła mamę. Umieściła poruszający wpis w mediach

Artystka umieściła na Instagramie przykry wpis. Przekazała swoim sympatykom wiadomość na temat swojej mamy. Okazuje się, że Beata Kozidrak przechodzi przez żałobę. "Dziś wieczorem zmarła moja ukochana Mama, która dała mi wszystko, co jest we mnie najpiękniejsze - talent, siłę, urodę i wiarę. Była przy mnie zawsze. W każdej chwili mojego życia. Kocham Cię Mamo i bardzo tęsknie za Tobą. Gdziekolwiek teraz jesteś, wiem, że będziesz mnie wspierała, tak jak ja Ciebie" - czytamy na profilu gwiazdy. Wokalistka wielokrotnie mówiła o kobiecie w samych superlatywach. Były ze sobą niezwykle zżyte już od najmłodszych lat.

Kotlet schabowy wychodzi zbyt twardy? Jeden prosty trik sprawi, że stanie się miękki i soczystyKotlet schabowy wychodzi zbyt twardy? Jeden prosty trik sprawi, że stanie się miękki i soczystyCzytaj dalej

Beata Kozidrak w dawnym wywiadzie z magazynem "Gala" opowiedziała o ciepłych relacjach, jakie utrzymywała z rodziną. Wyjawiła, że mama i tata bardzo się kochali. Szacunek w ich domu był podstawą. Wokalistka wskazywała, że pani Alicja sprawowała opiekę nad nią oraz dwójką starszego rodzeństwa. Jej tata pracował jako inżynier budowlany. Wielokrotnie kupował swojej wybrance prezenty. - Często wyjeżdżał w delegacje. Kiedy wracał, przywoził nam prezenty, a mamie bieliznę - wspomina artystka w jednej z rozmów z "Galą". Kozidrak wskazała też, że jej rodzice nigdy nie byli szczególnie bogaci. 

DZISIAJ GRZEJE: 1. Dramatyczne informacje dotarły do mediów. Nie żyje gwiazdor, znaleziono jego ciało
2. Zaskakujący krok PKO BP. Znacznie ułatwi życie, ale jest haczyk
3. Już nie dziura, a krater. Na wypłaty rent i emerytur zabraknie nawet 100 miliardów złotych

Beata Kozidrak otrzymała wiele słów wsparcia oraz współczucia od swoich fanów. W najbliższych tygodniach odbędzie się ceremonia pogrzebowa, podczas której gwiazda będzie musiała pożegnać się ze swoją mamą. Wiemy jednak, że trudne chwile nie złamią wokalistki. To właśnie jej silny charakter zapewnił jej sympatię Polek i Polaków.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Uwaga, wycofano popularny lek. Jeśli masz go w domu, natychmiast wyrzuć
  2. Ministerstwo nakazało usunąć artykuł o pedofilii w Kościele
  3. Powrót do szkół 1 września wcale nie jest bezpieczny? Rodzice nie kryją obaw i wątpliwości, mówią wprost
  4. Publicysta Radio Maryja namawia do użycia amunicji wobec LGBT. Wcześniej obrażał ofiarę księdza-pedofila
  5. Mateusz Morawiecki przyłapany na gorącym uczynku. Jego zasady nie obowiązują?
  6. Od dzisiaj zakaz. Trzeba wiedzieć, jest wyjątek

Źródło: [Instagram/Beata Kozidrak]