Beata Kozidrak. Piotr Molecki/East NewsŹródło: Piotr Molecki/East News
Wszystkie wideo autora Krystian Mowel
Autor Krystian Mowel - 2 Września 2020

Beata Kozidrak jest w żałobie. Przekazała bardzo smutną wiadomość

Beata Kozidrak podzieliła się smutną wiadomością na Facebooku. 1 września zmarła jej matka. „Kocham Cię Mamo i bardzo tęsknie za Tobą” – napisała na swoim profilu w social mediach znana wokalistka.

Alicja Kozidrak, matka znanej wokalistki zespołu „Bajm”, zmarła 1 września,. Piosenkarka zamieściła na Facebooku jej zdjęcie oraz wzruszające pożegnanie.

Gwiazda Gwiazda "M jak miłość" w kilku słowach ws. zwolnienia w "Pytaniu na śniadanie". Sytuacja, jakiej jeszcze nie byłoCzytaj dalej

Śmierć matki Beaty Kozidrak
 

„Dziś wieczorem zmarła moja ukochana Mama, która dała mi wszystko co jest we mnie najpiękniejsze – talent, siłę, urodę i wiarę. Była przy mnie zawsze. W każdej chwili mojego życia. Kocham Cie Mamo i bardzo tęsknie za Tobą. Gdziekolwiek teraz jesteś, wiem że będziesz mnie wspierała, tak jak ja Ciebie” – napisała Beata Kozidrak. Alicja Kozidrak od kilku lat miała duże problemy ze zdrowiem, co bardzo martwiło jej córkę. W opiece nad schorowaną matką wokalistce pomagała jej siostra Mariola. Córki Alicji Kozidrak uznały, że 90-letnia kobieta nie powinna mieszkać już sama, jednak z uwagi na ciągłe obowiązki nie mogły przyjąć jej do swoich domów. Ostatecznie matka zamieszkała w domu spokojnej starości.

Przez 24 lata nie wyrzuciła jedzenia z McDonald's. Nieprawdopodobny widok, można się zniechęcićPrzez 24 lata nie wyrzuciła jedzenia z McDonald's. Nieprawdopodobny widok, można się zniechęcićCzytaj dalej

Wsparcie dla Beaty Kozidrak

Starsza kobieta zgodziła się z decyzją córek, gdyż w domu spokojnej starości znalazłaby osoby w podobnym wieku i nie czułaby się samotnie pod nieobecność córek. Niestety, wczoraj wieczorem Beata Kozidrak przekazała, że jej 90-letnia matka zmarła.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Mamy potwierdzenie, ale Polacy dowiedzą się z opóźnieniem. Zadecydowano z dnia na dzień
2. Zaskakujący krok PKO BP. Znacznie ułatwi życie, ale jest haczyk
3. Złe wieści dla klientów polskich banków. Poczują konsekwencje decyzji NBP

Fani w komentarzach pod postem piosenkarki wyrazili ogromne wsparcie, składając kondolencje i podtrzymując na duchu artystkę. Kozidrak zawsze dobrze wspominała swoje dzieciństwo: „Moja mama pracowała w domu, opiekowała się mną i dwójką starszego rodzeństwa. Ja byłam najmłodsza. Nasz tata był inżynierem budowalnym i często wyjeżdżał w delegacje” – mówiła kilka lat temu Kozidrak.
 
Źródło: [o2.pl]

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Marek zostawił list pożegnalny i nagle zniknął. Rodzina poprosiła o pomoc policję, właśnie wydano apel
  2. Ministerstwo nakazało usunąć artykuł o pedofilii w Kościele
  3. Powrót do szkół 1 września wcale nie jest bezpieczny? Rodzice nie kryją obaw i wątpliwości, mówią wprost
  4. Publicysta Radio Maryja namawia do użycia amunicji wobec LGBT. Wcześniej obrażał ofiarę księdza-pedofila
  5. Mateusz Morawiecki przyłapany na gorącym uczynku. Jego zasady nie obowiązują?
  6. Znoszą zakaz w Polsce. Chodzi o czerwone strefy