Barwy Szczęścia
Źródło: EAST NEWS
Wszystkie wideo autora Michalina Kobla
Autor Michalina Kobla - 15 Stycznia 2020

Aktorka znana z "Barw Szczęścia" planowała własny pogrzeb. Dziś dziękuje opatrzności

"Barwy Szczęścia", emitowane na antenie TVP 2, są jednym z najpopularniejszych, polskich seriali. Z plebiscytu Telekamery wynika, że pod kątem oglądalności wyprzedza go wyłącznie "M jak Miłość". Nie dziwi, że producenci serialu do obsady zatrudnili szczególnie utalentowanych i lubianych aktorów i aktorki. Obok Katarzyny Glinki i Joanny Moro, od 2007 roku z obrazem związania jest Adrianna Biedrzyńska, Niewiele osób wie, że serialowa Małgorzata przeszła w życiu prawdziwą tragedię.

Adrianna Biedrzyńska debiutowała na scenie i przed kamerą na początku lat 80., ale dziś kojarzona jest przede wszystkim z produkcją TVP. Swego czasu 58-letnia aktorka miała szansę przeżyć prawdziwe katharsis. Choć lekarze dawali jej maksymalnie 3 miesiące na tym świecie, Biedrzyńska żyje i ma się dobrze. Jak to możliwe?

Czy Jarosław Kaczyński wspiera WOŚP? Znamy odpowiedźCzy Jarosław Kaczyński wspiera WOŚP? Znamy odpowiedźCzytaj dalej

"Barwy Szczęścia": Gwiazda serialu otarła się o śmierć

W 2014 roku u aktorki zdiagnozowano guza mózgu. Słowa lekarzy popchnęły ją do planowania własnego pogrzebu.

- Miałam żyć jeszcze od trzech tygodni do trzech miesięcy. Tyle przy pierwszej diagnozie obiecał mi lekarz - cytuje ją portal "Świat Seriali".

Pierwsza operacja na otwartym mózgu nie poprawiła stanu Biedrzyńskiej. Szykując się do drugiej, aktorka była przekonana, że nie wybudzi się z narkozy. Kiedy stało się inaczej pomyślała, że oto narodziła się na nowo.

Choć dziś musi o siebie dbać i poddawać się regularnym badaniom, ma poczucie, że może w pełni korzystać z życia. W trudnych chwilach mogła liczyć na wsparcie swoich najbliższych

- Po intruzie, który odwiedził moją łepetynę i zagnieździł się w niej nieproszony, nie ma śladu. Żyję! - napisała z okazji 5. rocznicy pokonania nowotworu.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Wyższe emerytury dla kobiet już pewne. Jedna grupa zawodowa może przygotować się na spore podwyżki

2. Zrzut paliwa nad szkołą i placem zabaw. 17 dzieci i 9 dorosłych ucierpiało, samolot miał lądować awaryjnie

3. Tadeusz Rydzyk nagle zadzwonił do Radia Maryja. Znalazł winnych śmierci profesora

4. Do sieci wyciekło nagranie, które kładzie cień na relację Meghan Markle i księcia Harry`eo. Będą mieli poważne problemy

5. Porównano kwotę, jaką WOŚP zebrało przez 28 lat z pieniędzmi od rządu dla TVP. Robi się słabo

6. Agonia dziecka trwała dniami, z głodu jadło proszek do prania. Jego mama w tym czasie oddawała się haniebnym czynnościom