Barwy Szczęścia. TVP VOD
Źródło: TVP VOD
Wszystkie wideo autora Krystian Mowel
Autor Krystian Mowel - 7 Września 2020

"Barwy Szczęścia". W tym tygodniu widzów czekają niesamowite zwroty akcji. Co się wydarzy w nowych odcinkach serialu?

„Barwy Szczęścia” to jeden z najbardziej znanych polskich seriali. Emitowana przez TVP2 produkcja w tym tygodniu zaprezentuje pięć nowych odcinków. Co się w nich wydarzy?

Przed nami pięć nowych odcinków „Barw Szczęścia”, które zostaną wyemitowane w tym tygodniu. Co wydarzy się w epizodach 2279-2283?

Osobisty dramat gwiazdy Osobisty dramat gwiazdy "M jak miłość". Wiemy, co przeżyła i co się stałoCzytaj dalej

„Barwy Szczęścia” – odcinki 2279-2281

Gawron przyjeżdża do mieszkania budowlańców wezwany przez Żabcie. Okazuje się, że Rysiek nie boi się węża, a w dodatku wchodzi z Hongiem w biznes. Zaczyna sprzedawać na ulicy nie tylko buty, ale również gady. Iza wciąż przeżywa zaginięcie Paulinki, obwiniając się, że jej nie dopilnowała. Sadowski wspiera Małek i zgłasza całą sprawę na policję. Sławka prosi synową o spotkanie. Iza i Łukasz wspólnie decydują, żeby powiedzieć Paulince prawdę. Sadowski wreszcie może być dla dziewczynki ojcem. Ludwik z Halszką, Łucją i Olą zostają zaatakowani przez okolicznych chuliganów. Pojawia się Justin, który pożycza od Cieślaka krawat. Kasia decyduje się na wyjazd na Sycylię z Anitą i Dianą. Łukasz przekonuje żonę, żeby została i nie zabierała ze sobą Ksawerego. Agata przedstawia Sławce zasady jej diety. Dominika martwi się brakiem kontaktu ze Stawickim.

„Barwy Szczęścia” – odcinki 2282-2283

Podczas festiwalu w Opolu Maryla Rodowicz zrobiła coś niespodziewanego. Wielu było zaskoczonychPodczas festiwalu w Opolu Maryla Rodowicz zrobiła coś niespodziewanego. Wielu było zaskoczonychCzytaj dalej

Do Stefana przychodzą Kasia i Ksawery pożegnać się przed wylotem na Sycylię. Górka żąda od Łukasza wyjaśnień, gdyż wyjazd jego córki jest dla niego szokiem. Sadowski opowiada teściowi o Paulince. Justin wraz z kolegami z kursu Protem i Sergiuszem zaczynają poszukiwania klientów.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Krystyna Pawłowicz miała złamane serce, a nikt o tym nie mówi. Głęboko skrywane tajemnice jej przeszłości ujrzały światło dzienne 2. Dodajesz cukier do ogórków kiszonych? Nawet szczypta potrafi zdziałać niebywałe cuda 3. Kiedy solisz rosół - na początku czy pod koniec gotowania? W zależności od odpowiedzi smak zupy może się diametralnie zmienić

Przed szkoła Aleksa zaczepia diler i daje mu na próbę pigułkę. Zawiadomieni przez chłopaka Aldona i Borys idą do dyrektorki. Sławka cieszy się z pierwszych efektów diety. Aldona informuje Marka, że przed szkołą działa diler. Mężczyzna zgłasza sprawę na policję i do kuratorium. W Feel Good Dominika udaje przed Renatą, że rozmawiała z partnerem o tym, że dalej chce pracować.

Źródło: [eska.pl]

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 142 zł na rękę więcej, cięcie urlopów i nowe odszkodowania. Idą zmiany w Kodeksie pracy
  2. Szarżowała na drodze, nagle zjechała na prawo. Poważny wypadek przy szkole, 23-latkę zabrało Lotnicze Pogotowie Ratunkowe
  3. TVN żegna najważniejszą postać w załodze. Nagła decyzja
  4. Obostrzenia wracają, podano listę czerwonych i żółtych stref. Sytuacja robi się poważna
  5. Najgorsza wpadka w karierze Anny Popek. Słowa, które padły w programie na żywo oburzyły opinię publiczną
  6. Kierowco, będziesz bardzo zadowolony. Rewolucyjne zmiany dotyczące prawa jazdy zostały zatwierdzone