Bartłomiej Misiewicz wygląda dziś nieco inaczej. Na instagramie zaprezentował swój nowy, mocno odmieniony wizerunek. Fot. P. Tracz Kancelaria Premiera/wikipediaŹródło: Fot. P. Tracz Kancelaria Premiera/wikipedia
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 30 Maja 2020

Bartłomiej Misiewicz chwali się swoją metamorfozą. Nie poznalibyście go

Bartłomiej Misiewicz, były rzecznik Ministerstwa Obrony Narodowej i, delikatnie rzecz ujmując, jeden z ulubieńców Antoniego Macierewicza, za pośrednictwem mediów społecznościowych zaprezentował swój nowy, mocno odmieniony wizerunek. Misiewicz najwyraźniej postanowił zadbać o to, by być dobrą wizytówką dla rozwijanego przez siebie biznesu.

Nazwisko Misiewicza stało się w zasadzie symbolem człowieka, który robi karierę w polityce, nie posiadając ku temu odpowiedniego wykształcenia czy doświadczenia. Wobec wzmożonej krytyki znacznej części mediów oraz opozycyjnych polityków, protegowany Macierewicza był zmuszony ustąpić ze stanowiska. Funkcję rzecznika prasowego MON pełnił do lutego 2017 roku. Misiewicz zrzekł się również członkostwa w partii Prawa i Sprawiedliwości.

Jacek Kurski odwołany po raz kolejny, kuriozum sprawy przerosło już wszystko. Sytuacja, jakiej jeszcze nie byłoJacek Kurski odwołany po raz kolejny, kuriozum sprawy przerosło już wszystko. Sytuacja, jakiej jeszcze nie byłoCzytaj dalej

Bartłomiej Misiewicz: "W areszcie przewartościowałem swoje życie"

Wspomniana nagonka nie była jednak końcem problemów Bartłomieja Misiewicza. Podejrzany o przekroczenie uprawnień i działanie na szkodę spółki PGZ trafił do aresztu, w którym spędził kilka miesięcy. Po wyjściu zapewniał, że jest niewinny. Wskazał również, że pobyt w więzieniu odmienił jego życie.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Duchowny skrzywdził Martę na śmietniku, wracała do domu w koszmarnym stanie. Najstraszniejszy opisany przypadek
2. Masz tylko 2 dni na dopełnienie obowiązku. W przeciwnym razie możesz sporo stracić

– Chciałbym skupić się na czymś innym, poszukać nowej pracy, założyć rodzinę. Ja naprawdę w tym areszcie przewartościowałem swoje życie – mówił wówczas, cytowany przez Polsat News, były już protegowany Antoniego Macierewicza.

Przynajmniej jeden z wymienionych przez Misiewicza punktów można, jak się zdaje, uznać za odhaczony. Jak wskazuje "Fakt", były rzecznik MON postanowił otworzyć własny biznes. Zmianie uległa również jego prezencja. Efektami tzw. biznesowej sesji zdjęciowej pochwalił się na swoich mediach społecznościowych.

Nowy wizerunek Bartłomieja Misiewicza

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Fatalne informacje od WHO. Drugi szczyt zachorowań będzie jeszcze gorszy
  2. Martwy były milicjant w mieszkaniu. Jego żona też nie żyje
  3. Gdańsk: Fałszywi policjanci, barykadowanie, gigantyczna bijatyka. Zatrważające sceny, wszystko w biały dzień
  4. Jacek Kurski jednak zostanie odwołany ze stanowiska prezesa TVP. Kuriozalny zwrot akcji
  5. Iwona Wieczorek może zostać niebawem odnaleziona? Nowe informacje w głośnej sprawie
  6. Zwiedzali piękną rezydencję, nikt nie spodziewał się tego, co znajdą w piwnicy. Niesamowite

Źródło: instagram/b.misiewicz / fakt.pl / polsatnews.pl

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News