Bartłomiej Misiewicz z perspektywy czasu cieszy się, że rozstał się z polityką.. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER/East NewsŹródło: ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER/East News
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 17 Kwietnia 2020

Misiewicz ujawnił, jak teraz wygląda jego życie. “Cieszę się, że wyrzucono mnie z polityki”

Bartłomiej Misiewicz z perspektywy czasu cieszy się, że nie pełni już żadnej funkcji politycznej. Były rzecznik MON, jak sam przyznaje, nie żałuje rozstania się z polityką. Obecnie dobrze radzi sobie w innej działalności, tworzy szczęśliwy związek z narzeczoną i angażuje się w pomoc w walce z epidemią.

- Cieszę się bardzo, że mnie z polityki wyrzucono - przyznaje z perspektywy czasu były rzecznik MON. Jak podaje "Super Express", Misiewicz świat polityki zamienił na świat biznesu, ma narzeczoną, z którą jest szczęśliwy, a teraz, w dobie pandemii koronawirusa, zaangażował się również w pomoc polskiej służbie zdrowia.

Minister przekazała ważne informacje. Dotyczą wszystkich rodziców i uczniówMinister przekazała ważne informacje. Dotyczą wszystkich rodziców i uczniówCzytaj dalej

Bartłomiej Misiewicz z perspektywy czasu cieszy się, że rozstał się z polityką. Co robi teraz?

Kiedyś był na językach wielu Polaków. Jego kariera polityczna nabrała rozpędu i stało się o nim głośno głównie dzięki Antoniemu Macierewiczowi, z którym współpracował. Po odejściu Misiewicza z polityki i dymisji z funkcji rzecznika MON trochę o nim przycichło, jednak wciąż długo nie dawał o sobie zapomnieć głównie przez aresztowanie. Co robi teraz, czym się zajmuje i jak żyje? Jak informują media, były polityk wszedł obecnie w świat biznesu i z zaagnażowaniem spełnia się w nowym zawodzie. Zajął się bowiem drukiem 3D. 6 marca tego roku zarejestrowana została w KRS kolejna firma, z którą związany jest były rzecznik MON.

"Przyłączyliśmy się do ogólnopolskiej inicjatywy #drukarzedlaszpitali, w ramach której bezpłatnie drukujemy w naszej pracowni przyłbice dla lekarzy. Wspieramy tę inicjatywę również prywatnie" - przekonuje Misiewicz.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Lekarze murem za wybitnym ekspertem. Padł ofiarą ataków TVP, bo się sprzeciwił
2. Polacy opłakują medyka zmarłego na koronawirusa. Parafia podała ważną informację o jego pogrzebie

To jeszcze nie wszystko, bowiem były rzecznik MON pracuje obecnie także nad innym pomysłem związanym z walką z epidemią. Mianowicie chodzi o produkcję środków odkażających i ochrony osobistej dla służby zdrowia. 

"Z perspektywy czasu cieszę się bardzo, że mnie z tej polityki wyrzucono, bo pewnie nigdy nie odkryłbym takich szerokich możliwości do własnego rozwoju" - stwierdził Misiewicz i, jak sam przekonuje, polityka to już zamknięty rozdział jego życia. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Biedronka rusza naprzeciw obecnym wymaganiom. W każdym sklepie popularnej sieci kupimy maseczki ochronne
  2. Poseł: 500 plus nie powinno należeć się wszystkim. Wskazuje Polaków, którzy powinni je stracić
  3. Biedronka wprowadzi pewne zmiany. Chodzi o małych producentów
  4. Spadek w wykonywaniu testów? Minister Zdrowia się tłumaczy, czym było to spowodowane
  5. Co tam się dzieje? Gigantyczna kolejka pod sklepem na Wiejskiej, symboliczny widok
  6. Rodzina królewska odwołuje ślub. Zapadła decyzja, sprawa jest bardzo poważna

Źródło: Wirtualna Polska/Super Express