Bank - zaginione pieniądze. https://www.publicdomainpictures.net/pl/view-image.php?image=212525&picture=polskie-pieniadzeŹródło: https://www.publicdomainpictures.net/pl/view-image.php?image=212525&picture=polskie-pieniadze
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 11 Grudnia 2019

Popularny bank gubi pieniądze? Rozgoryczony klient oskarża

Bank BNP Paribas jest, zdaniem klienta banku, odpowiedzialny za zgubę kilkudziesięciu tysięcy dolarów. O sprawie informuje na Facebooku. Jest również odpowiedź banku.

– Szanowni Państwo, piszecie, że "W zmieniającym się świecie każdy powinien czuć się bezpiecznie." Jednocześnie od niemal trzech tygodni nie potraficie odnaleźć pieniędzy, które - jak co miesiąc od wielu miesięcy nasza spółka-matka przelała na nasze konto firmowe w BNP Paribas – czytamy w poście zamieszczonym przez rozgoryczonego klienta na profilu Facebookowym BNP Paribas Bank Polska.

Bank zapodział kilkadziesiąt tysięcy?

– Jestem w stanie zrozumieć, że fuzje banków wiążą się ze zmianami, nad którymi ciężko zapanować. Jestem w stanie zrozumieć, że Państwa pracownicy mogą czuć się w tym zagubieni, a komunikacja zmian może być wyzwaniem. Ale nie rozumiem nie odbierania telefonów przez naszego dedykowanego opiekuna, przerzucania odpowiedzialności na inne banki i brak jakiejkolwiek woli współpracy przy znalezieniu rozwiązania – pisze dalej mężczyzna.

Pensja w wysokości 114 tys. zł. brutto za miesiąc? Poszukiwani chętni na stanowisko prezesaPensja w wysokości 114 tys. zł. brutto za miesiąc? Poszukiwani chętni na stanowisko prezesaCzytaj dalej

W odpowiedzi bank przeprasza, prosi o wyrozumiałość oraz zapewnia, że już zajmuje się sprawą i została ona przekazana do wyjaśnienia. Okazuje się, że nie do końca.

– Dziękuję za deklarację pomocy, szkoda, że jest to deklaracja bez pokrycia. Zgodnie z sugestią wysłałem prywatną wiadomość - było to 4 godziny temu i do tej pory nie otrzymałem żadnej odpowiedzi – pisze pan Marcin.

Mimo że zapewnienie zostało wystosowane przez bank cztery dni temu, mężczyzna zapewnia, że do dziś brak jakichkolwiek działań.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Droższy prąd to wierzchołek góry lodowej. Więcej zapłacisz nie tylko za jego zużycie

2. Seniorzy masowo oddawani do szpitali na Boże Narodzenie. Ruszyła akcja "Wspólne święta"

3. Przykra prawda o państwu Gucwińskich. Na jaw wyszła lata po ich telewizyjnym debiucie

4. Karetka pod domem Kaczyńskiego. Co się stało?

5. Syn Szydło chce odejść ze stanu duchownego. Odniósł się w końcu do plotek

6. Nagłe, złe doniesienia o wypadku rządowej limuzyny z Jarosławem Gowinem. Tir nie ustąpił pierwszeństwa

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News