Babice - policja wyjaśnia przyczyny tragedii. (Zd. Il) flickr.com/Lukas Plewnia
Źródło: (Zd. Il) flickr.com/Lukas Plewnia
Wszystkie wideo autora Michalina Kobla
Autor Michalina Kobla - 22 Maja 2020

Babice: Matka zatrważająco skrzywdziła malutkie dziecko. Okropne szczegóły sprawy, aż trudno uwierzyć

Babice stały się miejscem tragicznego zdarzenia. Zmarła 5-letnia dziewczynka, a jej matka próbowała popełnić samobójstwo. 41-letnia kobieta trafiła do szpitala. Tragedia rozegrała się w Małopolsce, koło Chrzanowa.

Jak donosi portal rmf24.pl, do dramatycznych zdarzeń doszło w nocy ze środy na czwartek. "Koło południa dostaliśmy zgłoszenie o tragedii w domu w gminie Babice, gdzie znaleziono martwą pięcioletnią dziewczynkę. Znalazła ją babcia, ale była tam też matka dziecka, która została ranna i którą zabrano do szpitala", przekazał rzecznik małopolskiej policji Sebastian Gleń w rozmowie z Polską Agencją Prasową.

Andrzej Duda wreszcie przerwał milczenie. “Niesmak, to jest żenujące”, padły mocne słowa o TrójceAndrzej Duda wreszcie przerwał milczenie. “Niesmak, to jest żenujące”, padły mocne słowa o TrójceCzytaj dalej

Babice: najprawdopodobniej matka udusiła dziewczynkę

Służby zawiadomiła babcia dziewczynki. Zdaniem funcjonariuszy policji 41-letnia matka udusiła śpiące dziecko, a następnie próbowała odebrać sobie życie. Kobieta nie odniosła obrażeń zagrażających jej życiu. Po tym, jak została jej udzielona pomoc medyczna, zabrano ją na obserwację psychiatryczną.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Częściowe zdjęcie obostrzeń i obowiązku noszenia maseczek? Wiemy kiedy, podano na konferencji resortu zdrowia
2. Ministerstwo szykuje kolejny program z plusem. Nawet 13 tys. zł dla rodzin

Śledczy ustalają przyczyny tego dramatycznego zdarzenia. Dotychczas nie udało się przesłuchać 41-latki. Przesłuchiwani są natomiast pozostali domownicy. Z informacji przekazanych PAP przez rzecznika małopolskiej policji wynika, że sprawdzane są różne wersje wydarzeń. Jedna z nich zakłada, że to właśnie matka dokonała zabójstwa swojej córki.

Sprawa trafiła do Prokuratury Rejonowej w Chrzanowie. Jak dowiedział się reporter RMF FM, w domu kobiety nie było wcześniej żadnych interwencji.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wszystkie wydatki Ministerstwa Zdrowia ujawnione. Ogromna suma wydana w czasie pandemii
  2. Zerwany dach zabił mu żonę i córki. Po miesiącach on i rodzina przerywają milczenie
  3. Jacek Kurski nagle wraca na funkcję prezesa TVP? Najnowsze doniesienia Wirtualnych Mediów, nikt się nie spodziewał
  4. Dariusz Piontkowski podjął zaskakującą decyzję. Ważne informacje dla wielu uczniów
  5. Danuta Holecka i fakty, które wolałaby ukryć. W końcu ujawniono, kim jest naprawdę
  6. Nic lepszego dziś już nie zobaczysz. Genialny film z Polski podbija internet

Źródło: rmf24.pl