Babcia została zamordowana przez wnuczka. pomorska.policja.plŹródło: pomorska.policja.pl
Wszystkie wideo autora Michalina Kobla
Autor Michalina Kobla - 21 Marca 2020

W okropny sposób pozbawił życia własną babcię. Bo nie chciała mu dać pieniędzy

Babcia została zamordowana przez własnego wnuka w niewyobrażalny sposób. Mężczyzna usłyszał zarzuty, grozi mu dożywocie.

19 września ubiegłego roku policja w Rumii odebrała zgłoszenie o wypadnięciu z okna 80-letniej kobiety. W ciężkim stanie trafiła do szpitala. Niestety, mimo szybko przeprowadzonej reanimacji, nie przeżyła upadku z 2. piętra.

Galerie handlowe będą działać zupełnie inaczej. Właśnie w życie wchodzi nowe rozporządzenieGalerie handlowe będą działać zupełnie inaczej. Właśnie w życie wchodzi nowe rozporządzenieCzytaj dalej

Babcia zamordowana przez własnego wnuka

Funkcjonariuszom niedługo po zgłoszeniu udało się ustalić, że nie doszło do nieszczęśliwego wypadku. Sąsiedzi, zanim kobieta wypadła z okna, słyszeli krzyki. Świadkowie przekonywali, że najprawdopodobniej została wypchnięta przez swojego wnuczka.

Policji udało się zatrzymać 24-latka kilka godzin po zdarzeniu. Miał ok. promila alkoholu we krwi.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Przez pandemię przełożą Wielkanoc? Watykan wydał specjalne zalecenia, dla wielu katolików będą ogromnym ciosem
2. "Kobieta wjechała pod ciężarówkę, zginęła na miejscu". Śmiertelny wypadek na ważnej drodze na Mazowszu

Okazuje się, że nietrzeźwy mężczyzna zabił swoją babcię, ponieważ ta nie zgodziła się dać mu pieniędzy na dalsze imprezowanie. Z jej domu zrabował ok. 570 zł, dwa używane telefony komórkowe (wycenione na podobną kwotę) i trochę biżuterii.

Prokuratura Rejonowa w Wejcherowie właśnie postawiła 24-latkowi zarzuty - poza zabójstwem, rozbój na na byłej partnerce. Na jaw wyszło bowiem, że poszukując pieniędzy zaatakował również kobietę, z którą wcześniej się spotykał. Szarpał ją i nie pozwalał wyjść z mieszkania. W końcu otrzymał od niej 20 zł i wyszedł.

Teraz mężczyźnie, po półrocznym śledztwie, postawiono zarzuty. Grozi mu dożywocie. Już wcześniej był karany za jazdę pod wpływem alkoholu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Skoczek narciarski wyjechał na wakacje mimo epidemii. Fani oburzeni, nie pozostawili na nim suchej nici (FOTO)
  2. Przestępcy znaleźli wyjątkowo perfidny sposób na okradanie mieszkań. Uważaj, kto do Ciebie puka
  3. Naukowcy odkryli właśnie nowe, nieznane dotąd objawy zakażenia. Niepokojące informacje
  4. Porażające słowa Jarosława Kaczyńskiego: "Wybory prezydenckie nie zostaną przełożone"
  5. Czy to rozsądne zachowanie? Ksiądz spowiada wiernych na parkingu w Maryland
  6. Umierał i nawet nie wiedział, że przed nim odszedł jego brat, siostra i mama. Wszystko przez jeden obiad, tragedia w USA

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News