Wielka awantura sąsiadów na warszawskim Bemowie. Poszło o kąpiele nocne.. Pixabay/blizniakŹródło: Pixabay/blizniak
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 23 Grudnia 2019

Awantura na Bemowie. Nie do wiary, jak sąsiedzi zagłuszają ciszę nocną

Do wielkiej awantury doszło w jednym z blokowisk na warszawskim Bemowie. Sąsiadom nie podoba się bowiem to, że inni sąsiedzi kąpią się nocą, puszczając przy tym głośno wodę. Jeden z mieszkańców bloku wywiesił kartkę na drzwiach od klatki schodowej, na której prosi, by w nocy wolniej puszczać wodę podczas kąpieli lub całkowicie zaprzestać kąpieli nocnych. Zdjęcie kartki z tym nietypowym apelem trafiło na lokalne grupy na Facebooku. Burza w komentarzach.

Wielka awantura sąsiadów na Bemowie. Poszło o kąpiele nocne

- "Drodzy sąsiedzi! Jeżeli chcecie się kąpać po nocach to puszczajcie wodę wolniej. Odkręcona na full powoduje huk, czym zagłuszacie ciszę nocną. A najlepiej to robić do 10 wieczór, a nie o 12 w nocy czy 5 rano!!! Miejcie na uwadze innych a nie tylko własne 4 litery" - czytamy na kartce. Ogłoszenie zostało przyklejone na szybie od drzwi wejściowych do klatki.

Ktoś zostawił torbę w łódzkim tramwaju. W środku znajdowały się nietypowe zwierzętaKtoś zostawił torbę w łódzkim tramwaju. W środku znajdowały się nietypowe zwierzętaCzytaj dalej

Pod nietypowym apelem pojawiły się także, jakże wymowne i uszczypliwe, życzenia świąteczno-noworoczne - "Wesołych Świąt i niech cicha noc trwa cały rok".

Zdjęcie kartki szybko trafiło do mediów społecznościowych. Mieszkańcy Bemowa nie kryją oburzenia - jedni traktują to jako głupi żart, inni uważają to za grubą przesadę.

- "Nie myjmy się ???? będzie cicho, oszczędniej i ekologiczniej...", - "Moja dawna sąsiadka groziła strażą miejską, bo chadzałam kąpać się o 22:30 ???? na szczęście szybko zrozumiała, że zostałaby wyśmiana", - "To chyba jakiś żart, żeby jeszcze narzucać kiedy można się myć a kiedy nie, ciekawe co z tym osobami które pracują do 22.00 i w domu są na 23.00 spoceni, zmęczeni ????" - piszą zgodnie w komentarzach na grupie "Bemowo" na Facebooku oburzeni mieszkańcy dzielnicy.

facebook.com

ZOBACZ TAKŻE:

1. Mikołaj ze sporymi zarobkami. Przebierana praca naprawdę się opłaca

2. Paweł Królikowski zdradził, na co choruje? Fani przypominają jeden z jego ostatnich wywiadów

3. Tomasz Sekielski mocno o Tusku. "Widać, jakie ma priorytety"

4. Kupiła kartkę świąteczną w Tesco. W środku znalazła przerażającą prośbę

5. Tusk ujawnił treść wzruszającej rozmowy z córką. Wiemy, dlaczego nie wystartował w wyborach

6. Ostatecznie przegrał walkę z chorobą. Rodzina przekazała smutne wieści, nie żyje Bogdan Bujak

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News