Antoni Macierewicz wysłał Sikorskiemu list
Źródło: Facebook/Radosław Sikorski
Wszystkie wideo autora Michalina Kobla
Autor Michalina Kobla - 13 Listopada 2019

Antoni Macierewicz wysłał Sikorskiemu list. Poczta Polska nie stanęła na wysokości zadania

Antoni Macierewicz został mianowany na Marszałka Seniora i, podczas wczorajszego, inauguracyjnego posiedzenia Sejmu, wygłosił płomienne przemówienie. Do jego zadań należało również zaproszenie polityków na obrady. Macierewicz, w przeciwieństwie do Poczty Polskiej, z zobowiązania się wywiązał.

Radosław Sikorski podzielił się, za pośrednictwem Facebooka, otrzymanym od Marszałka Seniora listem. W kopercie, zaadresowanej na posiadłość byłego ministra spraw zagranicznych, znalazło się zaproszenie na pierwsze, inauguracyjne posiedzenie Sejmu.

Katastrofa smoleńska, ideologia gender i krzyki. Antoni Macierewicz inaugurował pierwsze posiedzenie SejmuKatastrofa smoleńska, ideologia gender i krzyki. Antoni Macierewicz inaugurował pierwsze posiedzenie SejmuCzytaj dalej

- Zaproszenie na pierwsze posiedzenie Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej IX kadencji w dniu 12 listopada 2019 roku o godzinie 12:00. Prosimy o zajęcie miejsc do godziny 11:30 - czytamy w korespondencji.

Antoni Macierewicz wysyła Sikorskiemu list. Poczta Polska zawodzi

Na kopercie widzimy informaję, że list nadano 8 listopada. Niestety, zaproszenie na wczorajsze obrady, Sikorski odebrał dziś.

- Otrzymałem dzisiaj zaproszenie od Marszałka Seniora na wczorajszą sesję Sejmu. Dziękuję Panu Marszałkowi za potwierdzenie swej kurtuazji i profesjonalizmu. Proszę o usprawiedliwienie nieobecności - skomentował Sikorski.

Antoni Macierewicz wysłał Sikorskiemu list