Antoni Macierewicz po raz kolejny porównał LGBT z pedofilią. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTERŹródło: ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 24 Maja 2020

Antoni Macierewicz uważa, że Rafał Trzaskowski chce zniszczyć Polskę. Padł okrutny argument

Antoni Macierewicz gościł na antenie Polskiego Radio, gdzie pytany był m.in. o swoje zdanie na temat nawet kandydata PO w wyborach prezydenckich Rafała Trzaskowskiego. W opinii byłego szefa MON program Trzaskowskiego to "program zniszczenia Polski". W dalszej części swojej wypowiedzi po raz kolejny porównał LGBT z pedofilią. "To będzie Polska demoralizacji dzieci".

Głośna wypowiedź kandydata Koalicji Obywatelskiej dotycząca wyciągnięcia konsekwencji wobec dziennikarzy Telewizji Polskiej jest szeroko komentowana przez media publiczne. Na antenie Polskiego Radia Antoni Macierewicz został zapytany o swoje zdanie na temat zapowiedzianej likwidacji TVP Info.

– Myślę, że tutaj niemniej ważna jest wypowiedź pana Trzaskowskiego na temat dziennikarzy i na temat wolności mediów. To jest pewien program polityczny, który pan Trzaskowski zapowiada obok propagowania pedofilii poprzez wspieranie LGBT, czym zasłynął jako prezydent Warszawy, promując tzw. kartę LGBT i podpisując ją jako pewien program, wzór dla działania samorządów – dość nieoczekiwanie odparł szef podkomisji smoleńskiej. Jednocześnie, jak to ma w zwyczaju, pomylił znaki składające się na nazwę znienawidzonej przez siebie "ideologii", raz po raz powtarzając "LGTB".

Ministerstwo zdrowia przekazało najnowsze, tragiczne dane. Zbliżamy się do przykrego rekorduMinisterstwo zdrowia przekazało najnowsze, tragiczne dane. Zbliżamy się do przykrego rekorduCzytaj dalej

Antoni Macierewicz: "Karta LGBT reklamuje pedofilię"

– Z jednej strony mamy do czynienia ze wspieraniem pedofilii, dlatego że to trzeba jasno powiedzieć: ta karta wspiera pedofilię, reklamuje pedofilię, zagraża naszym dzieciom – to jest rzecz, która tak naprawdę powinna być ścigana prawnie – przekonywał były szef Ministerstwa Obrony Narodowej. – A z drugiej strony równocześnie zapowiada zlikwidowanie tych mediów, które mu się nie podobają – dodał, cytowany przez polskieradio24.pl.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Sondaż prezydencki, który może zaniepokoić wiele osób. Kto tak naprawdę wygra w drugiej turze?
2. Wracają wesela i koncerty plenerowe. Premier podał daty i ogłosił, ile osób może przebywać razem na uroczystości

Macierewicz zwrócił uwagę, że kandydat Platformy Obywatelskiej, który decyzją władz partii zastąpił Małgorzatę Kidawę-Błońską w wyścigu po Pałac Prezydencki, nie kryje się ze swoimi planami. – Rafał Trzaskowski wprost mówi o tym, że to jest jego program, taka będzie Polska. To będzie Polska cenzury, Polska demoralizacji dzieci, Polska rozbijania polskiej rodziny – zapewniał.

Nie zabrakło, rzecz jasna, wzmianek o neomarksistowskich, postkomunistycznych działaniach Unii Europejskiej, wraz z jej szkodliwą ideologią, "gdzie na czele jest aborcja i LGTB". Macierewicz po raz kolejny wskazał, że proponowane przez Wspólnotę wartości są "zagrożeniem dla społeczeństwa".

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Bardzo ważna wypowiedź szefowej laboratorium z Wuhan. Powiedziała o pochodzeniu wirusa
  2. Będą duże zmiany w robieniu zakupów. Wielu się ucieszy, co dokładnie się zmieni?
  3. Niespodziewane słowa u Rydzyka na temat wykorzystywania dzieci. "Kościół został zraniony"
  4. Mateusz Morawiecki na Śląsku w wielkim stylu. Dziennikarze czekali za bramą, bo ich nie wpuszczono
  5. Szpital CSK MSWiA właśnie rozpoczął testowanie nowego leku. Stosowanie na zakażenie ma pomóc
  6. Wielka radość na wakacje. Otwierają uwielbiane miejsca

Źródło: polskieradio24.pl

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News