Antoni Macierewicz był obecny na wiecu wyborczym Andrzeja Dudy.. twitter/zbigniewczerwiński @kancelaria27 (screen)Źródło: twitter/zbigniewczerwiński @kancelaria27 (screen)
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 19 Czerwca 2020

Bardzo niepokojące zachowanie Antoniego Macierewicza. Wykrzykiwał zadziwiające hasła, wyrywał mikrofon, wszystko się nagrało

Antoni Macierewicz dołączył do polityków PiS, usiłujących pomóc w reelekcji Andrzeja Dudy. Były szef MON pojawił się na wiecu wyborczym kandydata Prawa i Sprawiedliwości, gdzie udzielił wyjątkowego – nawet jak na standardy Macierewicza – wywiadu. Nie zamierzając odpowiadać na pytania dziennikarza Wirtualnej Polski, polityk wykrzykiwał m.in. nazwisko prezydenta.

Do uczestniczącego w wiecu Antoniego Macierewicza postanowił podejść jeden z dziennikarzy WP, pytając o spodziewaną datę publikacji raportu dotyczącego katastrofy smoleńskiej. Były szef Ministerstwa Obrony Narodowej i obecny szef podkomisji smoleńskiej udzielał jednak coraz to bardziej absurdalnych odpowiedzi. – Nic nie słyszę. Chce pan poprzeć Andrzeja Dudę? Bardzo dziękuję, bardzo dziękuję, że popiera pan Andrzeja Dudę. Moje gratulacje – odparł Macierewicz.

Rafał Trzaskowski nie wytrzymał pytania TVP. Parsknął śmiechem, jest nagranieRafał Trzaskowski nie wytrzymał pytania TVP. Parsknął śmiechem, jest nagranieCzytaj dalej

Antoni Macierewicz: "Mówicie prawdę o tym, jak byli na śmierć sprowadzani"

Związany z Prawem i Sprawiedliwością polityk nie zamierzał słuchać tłumaczeń dziennikarza, który wskazywał, że chciał zapytać o raport, nad którym pracuje podkomisja zarządzana przez Macierewicza. "Andrzej Duda", krzyczał, klaszcząc w dłonie, były minister. Na pytanie, czy warto wspierać kandydata PiS, Macierewicz odparł: – O, bardzo dziękuję, że państwo wspierają Andrzeja Dudę. To jest dobry wybór. Naprawdę bardzo się cieszę, że Wirtualna Polska dzisiaj popiera Andrzeja Dudę. To niezwykłe. Gratuluję!.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Bardzo niepokojące zachowanie Antoniego Macierewicza. Wykrzykiwał zadziwiające hasła, wyrywał mikrofon, wszystko się nagrało
2. Nareszcie się doczekaliśmy. Znoszą w Polsce uciążliwe ograniczenie, w końcu odetchniemy

Nie dając dojść reporterowi do głosu, Antoni Macierewicz kontynuował: – Cieszymy się, że są takie patriotyczne media, które wspierają polską rodzinę. To bardzo istotne. Bardzo się cieszymy. I że robicie wszystko, żeby upowszechnić prawdę o zbrodni smoleńskiej, bardzo się cieszymy. I dalej: – Jesteśmy bardzo za to wdzięczni, bo mówicie prawdę przecież, mówicie prawdę o tym, jak byli na śmierć sprowadzani, mówicie prawdę o tym, jak była eksplozja, mówicie prawdę o tym wszystkim. I o kłamstwie Millera. Bardzo za to dziękuję.

Zaskakujące wystąpienie Macierewicza, który postanowił wesprzeć walczącego o Pałac Prezydencki Andrzeja Dudę, odnaleźć można m.in. pod tym LINKIEM. Dodajmy, że portal polityczek.pl wskazuje, że kandydat KO Rafał Trzaskowski zapowiedział postawienie byłego szefa MON przed Trybunałem Stanu. – Jeśli zostanę prezydentem RP, to zawnioskuję o postawienie Antoniego Macierewicza przed Trybunałem Stanu za osłabienie zdolności obronnych Polski. Jego rządy w MON to czas chaosu, niekompetencji i nepotyzmu w kwestiach obronności na niespotykaną skalę, czego symbolem był pan Misiewicz – zapewnił.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Aż 4 tys. zł dodatku do emerytury i to co miesiąc. Coraz więcej emerytów ma szansę się załapać
  2. Prześliczna Karolina pędziła motocyklem na solarium. Tragiczna śmierć. Nie żyje
  3. Co dalej partią Piotra Ikonowicza? "Rzeczpospolita": Zostanie zdelegalizowana
  4. Mateusz Morawiecki i coś, o czym nigdy nie mówił, wszystko wyszło na jaw. "Bili go, szantażowali, kazali kopać własny grób"
  5. TVP Info znów bezczelnie manipuluje i szczuje na LGBT+ bez żadnych oporów. Przesadzili, nie mają żadnych zasad
  6. Prezydent podpisał 1400+. Tysiące Polaków dostaną pieniądze już w czerwcu, jeden warunek

Źródło: polityczek.pl / Twitter

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News