Antoni Macierewicz. Piotr Molecki/East News
Źródło: Piotr Molecki/East News
Wszystkie wideo autora Michalina Kobla
Autor Michalina Kobla - 15 Maja 2020

Zatrważające koncepcje Antoniego Macierewicza u o. Rydzyka. Kuriozum i zaskoczenie

Antoni Macierewicz jest znany z wygłaszania licznych teorii spiskowych. Były szef Ministerstwa Obrony Narodowej tym razem odniósł się do zagrożeń płynących z wprowadzenia technologii 5G.

Były szef resortu obrony narodowej był gościem jednego z programów na antenie Telewizji Trwam. Na początku rozmowy zabrał głos w sprawie obecnej sytuacji epidemiologicznej na świecie: - Nie trzeba wielkiej mądrości i wielkich źródeł informacyjnych, by nie ulegało wątpliwości, że ten koronawirus został wytworzony w laboratoriach chińskich w Wuhan i stamtąd płyną informacje i obawy co do następnego etapu zagrożenia drugiej fali zarażania, która ma nastąpić latem bądź jesienią - mówił, cytowany przez se.pl.

Pilne doniesienia ze Śląska. Zawalił się budynek kopalni Mysłowice, strażacy nie mogą wejść do środkaPilne doniesienia ze Śląska. Zawalił się budynek kopalni Mysłowice, strażacy nie mogą wejść do środkaCzytaj dalej

Antoni Macierewicz: "Dziwi mnie, że nie została ujęta problematyka 5G"

- Rola dezinformacji w całej tej pandemii ma moim zdaniem kluczowe znaczenie, bo to właśnie dezinformacja przenosiła ciężar ataku z Włoch na Hiszpanię, Stany Zjednoczone i tak dalej - podkreślał.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Łukasz Szumowski bez ogródek skrytykował społeczeństwo. Mówił o tirach z trumnami, zatrważające
2. Produkt Lidla uznany za jeden z najlepszych na świecie. Już teraz sam możesz go spróbować

Macierewicz wypowiedział się także na temat zatwierdzonej 12 maja przez prezydenta Andrzeja Dudę Strategii Bezpieczeństwa Narodowego. - Dziwi mnie, że tam nie została ujęta problematyka 5G i operowanie tą technologią przez Chiny oraz zagrożeniami, jakie to ze sobą niesie - ocenił.

Wyraził też przekonanie, że ten dokument "z pewnością może być uzupełniony, rozszerzony i w innych dokumentach jasno wprowadzony do naszej praktyki tak, żeby Polska nie stała się poligonem działań chińskich i dążenia do dominacji komunistycznej partii Chin nad Europą i innymi częściami świata".

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zapłacimy kolejne miliony za wydruk nowych kart wyborczych
  2. Nowe miejsca gdzie można biegać bez maseczki. Świetna wiadomość
  3. Uczniowie wracają do szkoły? Nagła decyzja i pilne oświadczenie
  4. Pamiętacie dyrektora z Biebrzy, który robił wielkie oczy na Morawieckiego? Właśnie został zwolniony
  5. Pielęgniarka nie miała wyboru i musiała skłamać w sprawie zakażenia. Powód wprowadza w osłupienie
  6. Szpitale zamarły na 2 minuty. Wszyscy stanęli, poruszająca chwila w Europie, łzy napływają do oczu

Źródło: se.pl