Antoni Macierewicz. ALEX MARCINKOWSKI/East NewsŹródło: ALEX MARCINKOWSKI/East News
Wszystkie wideo autora Wiktor Ćwikliński
Autor Wiktor Ćwikliński - 11 Maja 2020

W Radio Maryja znaleźli zagrożenie dla państwa równe pandemii. Ręce opadają

Antoni Macierewicz gościł na antenie Telewizji Trwam. Były minister obrony narodowej mówił nie tylko o pandemii i kryzysie politycznym związanym z wyborami. Nie zapomniał o walce z osobami LGBT.

Felieton ministra Macierewicza zdominował wątek kryzysu konstytucyjnego związanego z niezorganizowaniem przez rząd wyborów prezydenckich. Na piękne pochwały mogli liczyć Jarosław Kaczyński oraz Jarosław Gowin. Rozmawiano również na temat epidemii koronawirusa w Polsce. Jednak minister przypomniał o innych "zagrożeniach" z jakimi - jego zdaniem - musimy się mierzyć.

Zakonnice z Włocławka usłyszały alarm i ruszyły do Okna Życia. Znalazły nie tylko małą dziewczynkęZakonnice z Włocławka usłyszały alarm i ruszyły do Okna Życia. Znalazły nie tylko małą dziewczynkęCzytaj dalej

Antoni Macierewicz: zagrożeniem jest LGBT

- Nie ma wątpliwości, że te ostatnie tygodnie były dla nas wszystkich po prostu bardzo trudne. Były momenty, w których wydawało się, że nie da się osiągnąć porozumienia i traciliśmy wiarę w dobrą wolę naszych partnerów. Mam nadzieję, że te rozstrzygnięcia, które zapadły, dadzą punkt wyjścia do przeprowadzanie nie tylko wyborów prezydenckich, ale także powrotu do procesu zmiany Polski" - mówił Macierewicz.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Łukasz Szumowski w zaskakujących słowach: "Gdyby nie zakażenia koronawirusem na Śląsku, mielibyśmy już tendencję spadkową"
2. Polacy jednak wyjadą w wakacje na zagraniczne wyjazdy? Wiceminister podał trzy możliwe kraje

W dalszej części felietonu mogliśmy posłuchać o tym, jakie zagrożenia należy traktować praktycznie na równi z pandemią - Problemy, które stoją dzisiaj przed Polakami, związane są nie tylko z zagrożeniami biologicznymi i gospodarczymi - o tych wiemy już bardzo dużo - ale przecież nie zapomnieliśmy, mam nadzieję, o sprawie ochrony życia, agresji środowisk, które forsują tzw. ideologię LGBT, o próbach stworzenia jednego superpaństwa, które rozciągnęłoby porozumienia sprawiające, że jesteśmy członkami Unii Europejskiej w kierunku przekształcania UE w jedno państwo, w istocie podporządkowane dyktatowi niemieckiemu czy niemiecko-francuskiemu - mówił Macierewicz.

To nie pierwszy raz, gdy ten polityk atakuje osoby LGBT - Chcą zakwestionować przede wszystkim rodzinę. Zarówno ci, którzy mają tęczową flagę otwarcie, jak i ci, którzy ją ukrywają, ale jasno mówią, że gdy tylko zdobędą władzę, to wprowadzą zasady tęczowej flagi - grzmiał w felietonie we wrześniu ubiegłego roku, również na antenie Telewizji Trwam - Jednoznacznie zapowiadają, że będą demoralizowali polskie dzieci i młodzież - ostrzegał swoich widzów.

ZOBACZ TAKŻE:

    1. Naczelny polski epidemiolog oskarża Ministra Szumowskiego o szerzenie paniki
    2. Łowca burz ostrzega przed trąbą powietrzną. IMGW wydało pilny komunikat
    3. Jednak wyjedziemy na wakacje poza granice kraju? Wiceminister uchylił rąbka tajemnicy, ale jest haczyk
    4. Ratownicy przyjechali do leżącego na chodniku 55-latka. W karetce mogło dojść do tragedii, nagle wyjął nóż
    5. Premiera "Zabawy w chowanego" braci Sekielskich szybciej niż się wszyscy spodziewali. Jest data
    6. Polacy dostaną dodatkowy 1000 zł na wakacje. Wicepremier podaje szczegóły, ale jest warunek

Źródło: Telewizja Trwam

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News