Antoni Macierewicz przedstawił ważne informacje. (zdj. Il. ) ; Piotr Molecki/EastNewsŹródło: (zdj. Il. ) ; Piotr Molecki/EastNews
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 6 Czerwca 2020

Antoni Macierewicz niespodziewanie zapowiada raport z działalności komisji smoleńskiej. Będzie się działo

Antoni Macierewicz swoją polityczną karierę poświęcił katastrofie smoleńskiej. Od lat prowadził liczne badania, mające na celu poznanie okoliczności tragedii narodowej. Zdaniem polityka nie był to zwykły wypadek. Zadeklarował, kiedy przedstawi szokujący raport z prac swojej komisji.

Sytuacja wokoł wypadku Tupolewa dla przedstawicieli Prawa i Sprawiedliwości pozostawia wiele niejasności. Część z nich non-stop zaskakuje nas niecodziennymi teoriami spisowymi na temat katastrofy lotniczej. Informacje zaprzeczające wszelkiego rodzaju spiskom, do dziś nie przekonały między innymi Antoniego Macierewicza. W rozmowie z przedstawicielami Radia Maryja zapowiedział koniec prac swojej komisji. Informuje, że raport jest już gotowy.

Kontrowersje wokół wypadku Beaty Szydło. Kierowca seicento odprowadzony do sądu przez prezydentaKontrowersje wokół wypadku Beaty Szydło. Kierowca seicento odprowadzony do sądu przez prezydentaCzytaj dalej

Antoni Macierewicz zapowiada raport dot. katastrofy smoleńskiej

Przypomnijmy, że w bieżącym roku przeznaczono aż 2,7 milionów złotych na prace zespołu Macierewicza. Politycy opozycji zarzucają Zjednoczonej Prawicy wyrzucanie pieniędzy w błoto. Wskazują, że przez 10 lat nie znaleziono żadnego dowodu na tezy byłego ministra obrony narodowej. Prawo i Sprawiedliwość mimo wszystko wciąż inwestuje w działalność swojego działacza niebotyczne kwoty. Milczenie w tej sprawie przerwał sam Macierewicz. Podał, kiedy przedstawi raport dotyczący katastrofy smoleńskiej.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Kaczyński nie wytrzymał i wulgarnie obraził opozycję. Słowa, które jeszcze nigdy nie padły, zatrważające
2. Tragedia, 8 dzieci nie żyje. Chcieli pomóc koleżance, łzy same napływają do oczu, smutna wiadomość ze świata

Antoni Macierewicz swoją wypowiedzią dla Radia Maryja nie pozostawia złudzeń. Poinformował, że długo wyczekiwany raport został przygotowany. Tłumaczy, że przedstawiony zostanie, gdy sytuacja epidemiologiczna ulegnie poprawie. Jego zdaniem specjalna konferencja prasowa zostanie zwołana po zakończeniu kampanii prezydenckiej Andrzeja Dudy. Przypomnijmy, że zdaniem Macierewicza na pokładzie rządowego pokładu doszło do dwóch eksplozji.

- Raport i jego podstawowe wnioski, tezy są oczywiście gotowe i to już przed 10 kwietnia. Będzie on opublikowany natychmiast, jak pozwolą na to sprawy związane z pandemią. Coraz bardziej odmrażamy różnego rodzaju dziedziny życia. Myślę, że będzie można też niedługo zrobić konferencję, na której raport zostanie przedstawiony. Nie sądzę, żeby mogło to się dokonać w trakcie kampanii wyborczej, więc sądzę, że zaraz po niej będzie to można opinii publicznej przedstawić – oznajmił Antoni Macierewicz w Radiu Maryja.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Fatalne wieści dla wszystkich opalających dom węglem. Od 1 lipca nowy zakaz, grozi nawet pozbawienie wolności
  2. Wciąż możesz je mieć między gratami. Jednego jesteś w stanie sprzedać nawet za ponad 1 tys. zł
  3. Okrzyknięto go „ulicznym weterynarzem”. Uratował ponad 400 zwierząt, nie chciał pieniędzy
  4. ZUS poniżył chorego na raka. "Kazała mu czytać kartkę na drzwiach"
  5. Radio Maryja promuje oburzające tezy na temat księży wykorzystujących dzieci. "Trzeba powiedzieć dość"
  6. Media: Koronawirus na pokładzie samolotu Ryanair. Pierwszy przypadek

Źródło: [Radio Maryja]

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News