Anna Przybylska.
Źródło: Brak
Wszystkie wideo autora Michalina Kobla
Autor Michalina Kobla - 30 Listopada 2019

Słowa, które Przybylska wypowiedziała do przyjaciółki przed śmiercią. Po latach ujawniono ich treść

Anna Przybylska była jedną z najpopularniejszych aktorek, młodego pokolenia. Informacja o jej śmierci, 5 października 2014 roku, w wieku zaledwie 36 lat, wstrząsnęła fanami. Po latach poznajemy kulisy jej zmagań z chorobą.

Choć Przybylska miała na swoim koncie wiele ról filmowych, większośc Polek i Polaków, kojarzy ją głównie z małego ekranu. Aktorka podbiła serca widzów w serialach i sitcomach, takich jak "Złotopolscy", czy "Daleko od noszy".

Przybylska mimo operacji w 2013 roku i leczenia w szwajcarskich klinikach, zmarła na raka trzustki, jednego z najbardziej śmiertelnych nowotworów. Po śmierci aktorki, jej przyjaciółka ujawniła, co Ania powiedziała jej przed śmiercią.

Dostaliście już pensje za listopad? Rzesze Polaków z niższymi kwotami. Dostaliście już pensje za listopad? Rzesze Polaków z niższymi kwotami. "Wchodzę na konto, a tam 1,5 tys. mniej"Czytaj dalej

Anna Przybylska wiedziała, w jakim jest stanie

Współpracująca blisko z rodziną aktorki, autorka jej biografii, Małgorzata Rudowska, ujawniła, co Przybylska wyjawiła jej przed śmiercią. Ania wiedziała, że umrze. Wielokrotnie żartowała, że umrze młodo. Miała również sny, które to zwiastowały.

- Czasem w żartach mówiła: "ja młodo umrę". Prosiłam wtedy, żeby przestała gadać bzdury. Ale śmiałyśmy się też czasem ze starości, z tego, że będzie do końca życia reklamowała kosmetyki tą swoją dziecięcą twarzą, a ja ją jako umalowaną staruszkę będę wpychać na plan. To nie była osoba, która chciała umrzeć - ujawniła w rozmowie z portalem gazeta.pl, Rudowska.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Nie płacisz abonamentu RTV? Wkrótce zaczniesz

2. To już oficjalne. Współpracownik Hołowni o jego starcie w wyborach prezydenckich

3. Policjant zauważył, że bezdomny nie ma butów na zimę. Niezwykły gest

4. W jednym regionie co 6. osoba musi zwrócić pieniądze z L4. Prawie milion złotych

5. Były polski prezydent pobiera olbrzymią emeryturę. Ujawniono kwoty

6. Anita szykowała się do ślubu, ale wtedy pojawiła się porażająca diagnoza. Najgorsze były słowa lekarza, złamały jej serce