Anna Przybylska u Tomasza Lisa. youtube.comŹródło: youtube.com
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 10 Lutego 2020

Niedługo przed śmiercią Przybylska wyjawiła Lisowi, co zrobili jej paparazzi. Nie mieści się w głowie

Anna Przybylska była swego czasu gościem programu "Tomasz Lis na żywo". Opowiedziała w nim o swojej wojnie z nękającymi ją fotoreporterami. Wspomniała również o obrzydliwym zachowaniu paparazzi, jakiego dopuścili się, gdy Przybylska przebywała na sali poporodowej.

W 2013 roku Ania Przybylska wypowiedziała wojnę fotoreporterom i za pośrednictwem Instagrama zaczęła publikować nagrania ukazujące ich szczególnie bezczelne zachowania. "Nie rozumiem tego ogromnego zainteresowania moją osobą, bo zawodowo w ostatnich latach robię naprawdę niewiele", mówiła w rozmowie z Tomaszem Lisem. Aktorka była już wówczas bardzo chora. Zaznaczała, że "robi jeden film rocznie".

"Nie bardzo rozumiem, co moje życie prywatne może wnieść do debaty publicznej", dziwiła się, wspominając ogromne zainteresowanie ze strony paparazzi.

Gazeta Wyborcza odpaliła bombę. Znany biskup odniósł się do zarzutówGazeta Wyborcza odpaliła bombę. Znany biskup odniósł się do zarzutówCzytaj dalej

Anna Przybylska: jesteśmy świadkami medialnej orgii

"Godzinami wystają pod moim domem, pod szkołami moich dzieci (...) za każdym razem próbują być bardziej zuchwali", mówiła aktorka. Dodała, że dzierżący aparaty reporterzy stale starają się ją sprowokować, by uchwycić ją w możliwie kompromitującej sytuacji. Jej zdaniem nie chodzi już o zrobienie zdjęcia, a o wyszydzenie i poniżenie drugiego człowieka. W jej opinii namnożenie się plotkarskich portali doprowadziło do "medialnej orgii".

"Zanim wyjdę z domu, robię tak zwane rozeznanie terenu (...) sprawdzam, czy przestrzeń jest wolna", skarżyła się Przybylska.

Jednym z wydarzeń, które wypełniła czarę goryczy była sytuacja z 2006 roku. Aktorka urodziła wtedy swojego pierwszego syna. "Wtargnięto na oddział poporodowy, na którym leżałam i zrobiono mi zdjęcia w zakrwawionej piżamie, ze opuchniętą, popękaną twarzą i próbowano te zdjęcia sprzedać", relacjonowała w programie Tomasza Lisa.

Nagranie pochodzi z października 2013 roku. Anna Przybylska zmarła niecały rok później. Aktorka od wielu lat toczyła walkę z nowotworem. Osierociła trójkę dzieci.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Zamiast 500 plus będzie 200 plus. Rząd podjął decyzję, rodziny muszą sobie radzić same

2. Tragedia na lotnisku, samolot staranował człowieka, drugi jest w szpitalu. Film trafił do sieci

3. Porażające odkrycie w żołądku psa. Niewyobrażalnie co zrobił mu właściciel

4. Rodzice przerywają milczenie ws. koszmarnych warunków na dziecięcym oddziale. "Trudno wytłumaczyć 2-latkowi, że mama śpi w hotelu"

5. Ohydne żarty polityków PiS. Homofobiczny atak na Roberta Biedronia

6. Widzowie kochali ją za dobre serce. Niestety nie żyje, musieli przerwać odcinek z załamaną Dagmarą