oliwia bieniuk. Instagram/oliwia.bieniukŹródło: Instagram/oliwia.bieniuk
Wszystkie wideo autora Marta Idzikowska
Autor Marta Idzikowska - 15 Października 2020

Oliwia Bieniuk otrzyma niezwykły prezent od swojej mamy, Anny Przybylskiej. Wielu nie miało świadomości

Oliwia Bieniuk, najstarsze dziecko Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka, już niedługo kończy 18 lat. Dziewczyna nie ukrywa, że chce iść w ślady sławnej mamy i zaistnieć w show-biznesie. Czy w osiągnięciu celu pomoże jej niezwykły prezent?

Oliwia Bieniuk od jakiegoś czasu pojawia się w mediach głównie za sprawą swoich rodziców, zmarłej 6 lat temu aktorki Anny Przybylskiej i piłkarza Jarosława Bieniuka. Para ma także dwóch synów, ale to właśnie Oliwia zdaje się najbardziej upodabniać do mamy. Dziewczyna uczy się w klasie o profilu teatralno-filmowym, a nawet ma za sobą pierwszy debiut w amatorskiej produkcji "Glimmer". Wspólnie z rodziną wystąpiła w reklamie sieci komórkowej, ma też na swoim koncie wzięcie udziału w kilku sesjach fotograficznych. Ostatnio podpisała kontrakt z luksusową perfumerią, której została ambasadorką.

Znamy relację córki Romana Giertycha nt. jego stanu zdrowia. Znamy relację córki Romana Giertycha nt. jego stanu zdrowia. "Oddycha, ale jest nieprzytomny"Czytaj dalej

Celebrytka otrzyma wyjątkowy prezent z okazji 18 urodzin

Oliwia w swoich mediach społecznościowych często wspomina, jak wielkim autorytetem była dla niej mama. W jednym z wywiadów nastolatka wyjawiła, że w planach ma dostanie się do szkoły aktorskiej i podążanie ścieżką zawodową rodzicielki. Rozwój dziewczyny odbywa się oczywiście pod czujnym okiem ojca, który dba o zajęcia i finanse córki. Jej kariera może jednak już niedługo nabrać rozpędu, a to wszystko z uwagi na prezent, który zostawiła jej Anna Przybylska.

Skandal, mimo pandemii TVP i władze Wadowic organizują koncert na 300 osób. Do czego doszło?Skandal, mimo pandemii TVP i władze Wadowic organizują koncert na 300 osób. Do czego doszło?Czytaj dalej

Jak donosi tygodnik "Na Żywo", matka dostrzegła talent i ambicje najstarszego dziecka. To skłoniło ją do odłożenia pokaźnej sumy, aby zabezpieczyć jej przyszłość i wesprzeć rozwój kariery. Oliwia już 18 października otrzyma więc nie tylko dostęp do swoich finansów, którymi do tej pory zarządzał tata, ale także do imponującego spadku po Annie Przybylskiej!

DZISIAJ GRZEJE: 1. Początek końca Tadeusza Rydzyka? Wszczęto procedury, których finał może być bolesny
2. Z jej konta zniknęło nagle 1430,17 zł. Masowo ściągają absurdalną opłatę, apel Sasina nic nie dał
3. Stan polityka PiS zakażonego koronawirusem pogorszył się. Jest pod tlenem

Zgodnie z życzeniem aktorki, dotychczas nad pieniędzmi czuwała jej matka, babcia Oliwii. Teraz cała uzbierana kwota trafi do nastolatki, co ma jej pomóc w rozwijaniu pasji i spełnianiu marzeń. Taki zastrzyk gotówki z pewnością pomoże dziewczynie, której kariera wciąż dynamicznie się rozwija.

Na zdjęciu wyróżniającym znajduje się fotografia Oliwii Bieniuk pochodząca z jej oficjalnego Instagrama oliwia.bieniuk wykonane 21.04.2020 r.

Niebywały wyciek dokumentów rządu ws. ostatnich dni i tygodni. Wszystko opublikowane w mediachNiebywały wyciek dokumentów rządu ws. ostatnich dni i tygodni. Wszystko opublikowane w mediachCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kamil Stoch zaliczył upadek na treningu. Kibice zamarli, upadł na brzuch tuż po oddaniu skoku
  2. Podczas pogrzebu usłyszeli zdumiewające dźwięki z trumny. Gdy ją otworzyli, zupełnie zdębieli
  3. Czy kary za śmiecenie w lesie muszą być wyższe, aby przemówić ludziom do rozsądku? Najnowsze odkrycie leśników zatrważa
  4. Polska przez homofobię bez dostępu do kolejnej usługi. Jesteśmy na liście z Afganistanem, Białorusią i Kirgistanem
  5. Ksiądz myślał, że nikt nie zobaczy, co robi w internecie? OMZRiK nagłaśnia niewiarygodnie skandaliczne wpisy
  6. Udzielał bierzmowania setkom uczniów. U biskupa wykryto koronawirusa, sanepid wkrótce zacznie działać

Źródło: [Facebook/Związek Literatów Polskich/Wirtualna Polska]

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News